Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Félek, egyedül maradok! Mit...

Félek, egyedül maradok! Mit tegyek az érzés ellen? Félek hogy senkinek sem kellek .24 éves leszek. Már családot szeretnék.2 gyereket. De sajnos nem találom a a hozzám illő nőt.

Figyelt kérdés
Sok próbálkozásom volt, de vagy foglaltak, vagy szimplán nem akarnak semmit.

2019. febr. 9. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi idősen a legtöbbnek már gyerekei vannak. Ha még egy nőt se tudsz találni akkor lehet egyedül maradsz az életedben.

17/f

2019. febr. 9. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%

1. Válaszoló: hát ilyen dumaval te se nagyon fogsz...


És nyugodj meg, 24 évesen építsd a karriered, élj nyugodtan, ne keresd megrögzötten a szerelmet, mert azzal csak elijeszted a potenciális szerelmet.

Inkább nyiss sok ember felé, és a társkereső oldalak se legyenek tabuk!


16l...

2019. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%
Én is így vagyok ezzel 38 évesen.
2019. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%

24 évesen még én sem találtam meg az igazit... :)


Első válaszoló: te ezt hol látod, hogy ennyi idősen a legtöbbnek már gyereke van? Hol? Ezt halál komolyan kérdezem :D

2019. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
16%

Kérdező már réges rég kellett volna nőt találnod magadnak. Neked is sokkal jobb lett volna ha már most gyerekeid lennének. A lepontozóknak üzenem:

Bizonyított tény hogy az emberek biológiailag 23-24 éves kor körül a legalkalmasabbak a gyerek(ek) vállalására.

Tessék utánajárni a google -ban.

#1 voltam..

2019. febr. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

#4

Csak egy ismert sztárt említek meg:

Nyári Diána

[link]

És rajta kívül vannak még ismertebb emberek és az én ismerőseim közt is több.

2019. febr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Metionin ***** válasza:
79%
24 évesen hova sietsz? Örülj hogy nem vagy még lekötve ilyesmikkel, élj, utazz, amíg még megteheted. Ráérsz még feláldozni az életedet. Aztán idővel majd megtalálod a megfelelő partnert is.
2019. febr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
31%

#7

Szerintem ezt nem Te döntöd el.

A kérdező is írta hogy már kettő gyereket szeretne. Ő ezt szeretné.

2019. febr. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
73%

Hát nem tudom kedves kérdező, én is így vagyok ezzel, csak 29 évesen. Az a baj, hogy én sem nagyon találok feleségnek való lányt.


A 17 éves kis takonynak meg azt üzenem, hogy még nők esetében is bőven 20 ÉS 30 között van az optimális kor, férfiaknál meg nem igazán van ilyen.

2019. febr. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2%
Én is attól félek, hogy sosem találok barátnőt. 21 éves vagyok, és pár év múlva jó lenne ha lenne gyerekem.:)
2019. febr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!