Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legkínosabb dolog...

Mi volt a legkínosabb dolog amit csináltatok munkahelyen és mi lett a következménye?

Figyelt kérdés
2022. júl. 8. 00:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Boltban voltam arufeltolto a harmadik napom volt, amikor odajott egy bacsi, megkerdezte, hogy hol talalja a zsebkendoket. En ravagtam, hogy fogalmam sincs, nem dolgozok itt. Mindezt tescos poloban eppen arufeltoltes kozben, ugy, hogy a mellettem levo sorban voltak a zsebkendok. Nem bunko akartam lenni vele, csak teljesen leblokkoltam. Talan nen annyira ciki igy olvasva, de nekem akkor az volt.
2022. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
1: És ezt hogy ? Nem mondták meg neked hogy ott dolgozol ? Azt hitted hogy vásárolsz ? :))
2022. júl. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Új voltam egy étteremben, kábé az első vagy a második napom volt. Van egy törzsvendég, amelyik vagy harminc éve odajár, jött, hogy ülnek az asztalánál, én meg közöltem, akkor vagy várjon vagy üljön máshová, mire elkezdett üvöltözni, hogy azonnal rúgjanak ki engem, mert milyen hangon beszélek én vele. Ki nem rúgtak, de volt egy elbeszélgetésem, hogy ilyet nem lehet mondani egy törzsvendégnek. Meg leultetni másokat ahhoz az asztalhoz. Nos, trénginget nem kaptam róla, honnan kellett volna tudnom, hogy az öreg valami nagykutya itt? Négy hónapot dolgoztam ezen a helyen
2022. júl. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
utolsó, akkor elég durva kivetelezes van, és bunkóság az is hogy ezért leszedték a fejed, nincs rairva hogy törzsvendeg
2022. júl. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!