Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ugye van ez a kiközösítéses...

Találdki? kérdése:

Ugye van ez a kiközösítéses dolog az iskolákban. Ez sok minden miatt lehet, de mégis mi ez, mik a következményei és egyéb? ( többi lent )

Figyelt kérdés

(Tudom mi az mielött hülyének néznétek :))) )

Szóval nálunk pl. Van egy srác aki ki nem álhat és én is ki nem álhatom. Biztos tudjátok vannak ilyen beszélgetős csoportok és a mi osztályunk is csinált ilyet. És hát szoktunk hülyülni meg minden. És ez a fiú csak úgy elkezdett engem piszkálni én meg hát vissza szóltam és ezen gondolom megsértődött. És kirakott a csopiból. Most ez szerintem nem teljesen korekt mert én is már sokszor kirakhattam volna de nem tettem mert ő is az oszt tagja. Most nem az van hogy megsértődtem hanem amiket ír meg amiket írt az azért sértő és nem volt semmi alpja. Ez lehet mondgyuk annak az alapja hogy évközben (nyár van most :3 ) kifognak közösíteni? :)



2016. júl. 21. 18:36
 1/8 anonim válasza:
Kérd meg valamelyik jobb barátod az osztályból,hogy rakjon vissza. A fiút pedig hanyagold, és törődj a töbiekkel. Legyél jófej velük. Száz százalék,hogy ne fognak emiatt kiközösíteni. :)
2016. júl. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Kérj már meg egy másik csoporttagot, hogy vegyen vissza. Ennyire nem lehetsz életképtelen... Ha meg megint kirak, akkor megint megkérsz valakit, hogy tegyen vissza, és rögtön kirakod őt, mielőtt ezt megtehetné újra... Ennyi.

Ps.: de ha lenne egy kis eszed, privátba kibékülnél azzal az emberrel, akivel összevesztél, és megkérnéd, hogy ő rakjon vissza.

2016. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
figyelj, erre találták ki az harcművészetet" :D tanulj kung-fu-t, kick box-ot, esetleg karatet, van youtubeon egy fickó master wong, itt a csatornája: https://www.youtube.com/user/138mws rengeteg hasznos videót tölt fel a mai napig, mondom tanulj harcművészetet. pár hónap után, valami nem tetszik nekik te behúzol 1-et :) xD ez mondjuk hülye példa volt de az ilyesmik tökéletes az iskolai zaklatás ellen. és bocs ha nem feltétlen válasz volt a kérdésedre.
2016. júl. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#3

Nekem is megtanítanád, hogyan kell másokat interneten keresztül lekaratézni...?

2016. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

#3


Hisz a harcművészetek véletlen sem fegyelemre és önvédelemre tanítanak, hanem arra, hogy beverj minden lélegző embernek aki hozzád szól...


És persze, ha egy internetes beszélgetős csoporton keresztül támadsz, az kritikus csapás az ellenségre...

2016. júl. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jah, úgy hallottam a kung fu tanítja a taknyos majom köpés nevű technikát, amivel mozgásképtelenné tudod tenni a monitor túloldalán lévő ellenfeleket.
2016. júl. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!! Ő alaptalanul szólt be, te meg alaposan (na jó, jogosan)!! Inkább neked lenne jogod őt kirakni. Szépen erről tájékoztasd az ÖSSSZES osztálytársad, aki a csoportban van! És aztán ezt a hülyét rakjad ki. Kivéve, ha te is egy nagypofájú gyerek vagy, aki szintén kapható a mások bántására, kiközösítésére. Ez esetben viszont megérdemled! Most majd megtudod, hogy milyen rossz, ha kibeszélnek, kiközösítenek, jogtalanul bántanak!


Te SOHA ne legyél ilyen! A rosszakkal legyél rossz!! Add ki feléjük a haragod! A jkkal meg legyél jó! Merjél jó lenni, a hülyéket szard le, ha problémájuk van, majd vissza szólsz nekik! Legyél kemény, de jó értelemben!

2016. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
**jkkal = jókkal**
2016. júl. 23. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!