Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahely, úgy érzem...

Új munkahely, úgy érzem megkörnyékezett a vezető. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja kezdtem egy munkahelyen, ahol próbáltam nyitott és közvetlen, barátságos lenni. Szerintem semmi félre érthetőt nem tettem, viszont úgy érzem a vezetőm próbál eléggé közeledni hozzám. Folyton hozzám ér, van hogy megfogja a derekam stb. És próbál célozgatni, hogy neki rossz a párkapcsolata. Ha megemlíteném neki, hogy nem akarok tőle semmit szerintem úgyis azt mondaná én értettem félre.

2022. júl. 9. 14:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
nyitott , elegendő lett volna csak a köszönés de akkor is rádrepült volna . mond neki azt hogy te egy kapcsolatban szereted a férfi szerepet , és van egy 22cm felcsatolható és azt használod is a partnereden
2022. júl. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%

Mondjuk mikor megfogja a derekad told el a kezét, jelezve hogy neked ez nem oké..

Nem is értem, ilyesmit miért hagynak a nők minden jöttmentnek.

2022. júl. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Mert gondolom tetszik neki ez a helyzet…
2022. júl. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Még nem kell tenned semmit. Majd ha összeszedi magát és konrétabban is próbálkozik, akkor megmondod, h szimpatikusnak találod, de nem akarsz te a 3. Lenni. Ha ő lép és szakít a mostani nővel, akkor lehet valami köztetek valami.
2022. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Legyél kicsit hidegebb vele, jelezd, hogy van párkapcsolatod, akár úgy, hogy hallja amit mondasz, de nem vele beszélsz(pl: telefonon beszélsz valakivel, vagy újságolod a kollégáidnak!...ilyesmi)
2022. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Adod a jelek, de nem az elutasításra. Tetszik ez neked, nagyon is.
2022. júl. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem akarok valakitől valamit, akkor nem hagyom, hogy taperoljon. Ilyen egyszerű. Van egy dolog amit intimszférának hívnak és illik tiszteletben tartani a másét..
2022. júl. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

"Anyád 3.14csáját fogdosd azt"

Ha ez se jön be pereld be.

2022. júl. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Én nem akarok tőle semmit …..
2022. júl. 9. 16:31
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De akkor miért nem jelzed neki? 🤷🏼‍♀️
2022. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!