Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő alatt szokom meg...

Mennyi idő alatt szokom meg hogy folyamatosan állnom kell munkaközben?

Figyelt kérdés
Nyári munkán vagyok, részmunkaidőben 5x 4 órát dolgozom egy héten egy bár/kávézó szerűségben. Eddig egy hetet dolgoztam a szabadnapomig, de rettentően fájnak a lábaim és a derekam is és csak egyre rosszabbnak tűnik napról napra. Lesz ez jobb?
2022. júl. 9. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves vagy és milyen nemű? (Ez utóbbit a fizikumod lehetséges teherbírása miatt kérdezem.)


Diákmunka esetleg? Első munkatapasztalat lenne?

2022. júl. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Milyen cipő vagy lábbeli van rajtad?

Kényelmes? Nem szorít? Nem nagyon vékony a talpa? (Ez is sokat tud számítani, ha sokat állsz.)


Esetleg próbálj meg olyan talpbetétet használni ami megtámasztja a sarkaid és segít abban, hogy kisebb terhelés érje a lábad. Édesanyámnak is volt ilyen problémája és ő ilyen pár 1000 Ft-os talpbetétet használ és segít rajta.

2022. júl. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Emlékszem, amikor diákmunkás voltam 12 óráztam egy gyàrban, gép mellett, azt hittem lebénulok nap végére :D a vastagabb talpú sportcipővàlt be utána, illetve, hogy próbáltam mozogni, a lábamat emelgettem, néha egy lábon álltam, szünetekben meg nyújtottam kicsit.
2022. júl. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a cipő borzasztó, sajnos nem cserélhetem le mert kaptunk munka ruhát és kötelezően ezt kell hordani. A talpbetetet megpróbálom jó ötlet köszönöm mindenkinek :) egyébként 18 éves lány vagyok.
2022. júl. 9. 19:01
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha megmutatod nekem a talpad megnézem, hogy nincs-e rajta valami rendellenesség. Illetve kifizetem egy napi béred :D
2022. júl. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Én 2 napi béred is kifizetem, ha elmondod, hol dolgozol, illetve milyen időben :)
2022. júl. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy munkatársam szerint hónapok kérdése a hozzászokás. Szerinte napról napra emelni kell a dózist, ami az állást jelenti.

Nekem is ez a problémám, ezért volt szó a fentebb említett munkatárssal beszélgetve erről is. 12 órát dolgozok egy nap, 2 pihenő-2 szabadnap rendszerben. Annyi a szerencsém, hogy sokszor olyan helyre kerülök, ahol ülhetek.


Van rossmanban egy narancssárga cipőbetét, régebben 30000ft-ba került. Ez vált be valamennyire.

Ja és acélbetétes bakkancsot kell hordani, azt lecserélni nem nagyon lehet.

Nekem leginkább a talpam fájt. Amikor egymás után 5ször állómunkát kaptam, már azon gondolkodtam, hogy ha szikével levágom a talpam, akkor nem fog fájni utána?

2022. júl. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!