Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Balatoni szezonmunka. Mitévő...

Balatoni szezonmunka. Mitévő legyek? Hagyjam itt őket akkoris ha én járok rosszul? Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, tehát eleve nem is dolgozhatnék így náluk a törvény alapján.

Úgy beszéltük meg 8 órázni fogok, abból 10 lett. Ezzel nincs is problémám, ez több pénzt jelent, a probléma az, hogy 7/7 napot ledolgoztatnak velünk.

Nekem ez sok, nincs egy szabadnapom a nyáron, kicsit élvezném a szünetet, pihennék abban a nyomi heti egy napban amit vártam a Balatoni szezontól, mert tudom, hogy itt kb sehol nincs hogy 5 nap ménes, 2 pihi, nem elek tevhitben, de ez, hogy 30/30 nap azért nevetséges szerintem.

Nem ér nekem annyit, hogy Szeptemberbe megkeseredve menjek be ismét a Június közepét várva, de nincs mit tenni sajnos....

Megkötötték a kezem, ha felmondok -4e ft-ot levonnak a "szállásért" mert idő előtt mentem el. 14 napja itt vagyok, több mint 50 e forintot hagynék a zsebükben a semmiért.

Úgy beszéltük Augusztus végéig maradok, itt vagyok 2 hete és tudom, ez úgy nem állapot.


Nincs annyira nehéz dolgom, de én olyan vagyok hogy mindenre rastresszelek, pl most is rosszul erzem magam mert telefonozok, pedig megmondták hogy amíg nem jön vendég ülhetek, és nyilván gondolták hogy nem a falat fogom bámulni.

Na ilyen dolgokra stresszelek rá, van azért nyilván húzósabb része is a melónak, de van hogy csak lennem kell és várni a vendégeket. Én ilyenkor sem pihenek a természetem miatt, pörög az agyam minden hülyeségen. Főleg azon, hogy mi tévő legyek.

Nem érdekelne, ha nem kéne közben vezerni járnom.. de így fáradtan megyek vezetni munka előtt heti 2x, és meglátszik a teljesítményemen is. Egyszerűen nem jó ez így. A jogsi az első, de lépni se tudok.

Sőt, még ők jöhetnének ellenem, mert minden papírra, mindenhova az van írva hogy én 8 órázok heti 5 napban. Még a jelenléti ívet is az alapján töltöm.


Mi tévő legyek?



2022. júl. 9. 19:19
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
végig toltam a nyarat.. legalább normálisan kifizettek
2023. ápr. 7. 12:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!