Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát ajánlanàtok?

Milyen munkát ajánlanàtok?

Figyelt kérdés

Van egy informatikai szakmám, de nem érdekel, és utálom is, nem is értek hozzá, szóval az kizárva, hogy én abban dolgozzak. Érettségiztem szakmai informatikàból szakközépben, és így megkaptam ezt is, csak ezért van meg.

Másik szakmám burkoló, de abban nem alkalmaznak, mert kicsi vagyok, és mindenki szerint gyenge, és nem bírnàm. Maximum magamnak csinálgatok ezt-azt(most például konyhát burkoltam magamnak, meg a kertben falat húztam fel téglából, stb). Próbáltam vele elhelyezkedni, de nem megy. Egyéni vállalkozó meg nem mernék lenni, mert mióta kijàrtam a sulit nem dolgoztam benne hivatalosan, csak úgy, mint segéd, úgyhogy túl sok tapasztalatom nincs, ezen kívül lassú is vagyok még nagyon.

Harmadik szakmám fegyveres személy- és vagyonőr, abban dolgoztam egy ideig, de pokoli volt. Tetszett a 24/48, volt időm mindenre, de megettek a kollégák. Àllandóan fúrtak engem, pedig én szinte nem is szóltam senkihez, elvoltam magamban. Állandóan pletykàltak rólam, stb. Végül ki is fúrtak onnan, addig beszéltek a főnöknek, hogy én nem végzem a munkám, meg ilyenek, hogy kirúgtak. Pedig volt, hogy 290 órát voltam bent, meg attól is többet, de mivel én nem voltam olyan, mint a többi így így jártam.

Voltam még úszómester, az laza munka volt, de elég stresszes vagyok, így rájöttem, hogy az sem nekem való.

Voltam árufeltöltő, de az csak pár napig, az kegyetlen volt, a rengeteg vásárló, rengeteg kérdés. A legdurvább az volt mikor bejött egy 50 év körüli fószer, hogy segítsek neki bevásárolni, mert ő nem tud olvasni, és a felesége írta fel neki mit vigyen. De rengeteg hasonló vásárlóval találkoztam azalatt a pár nap alatt, és soha többé még egyszer.

Dolgoztam gyárban, hát az sem volt valami mesébeillő, ha nem muszáj inkább kihagynàm azt is, menjen inkább olyan, akinek maximum 8 általánosa van, mert nem bírom azt a 0 színvonalat. Ott is fúr mindenki mindenkit, állandó téma, hogy ki kivel dugott, stb. Hányinger. Nem nézem le őket, de én nem szeretnék még egyszer ilyenben részt venni.

Hivatásos szívesen lennék, de elég gyér a fizetés, szóval azt is kizártam.

Amin gondolkodtam még az az iskolaőr vagy jegyellenőr, de úgy tudom ott sem olyan jó a fizetés.

Ami érdekel az a vezetés, egy éve vezetek napi szinten, ami nem hosszú idő, de azt mondják az emberek, hogy viszonylag jól megy. A parkolással viszont mai napig hadilàbon állok, akár ciki akár nem, így nem mernék elmenni például nagy GLS autót vezetni, mert egy kisebb autóval sem merek beállni sehova.

Számolni nem nagyon tudok pénzzel, szóval pénztáros, meg futárkodàs kizárva. A vértől meg ilyenektől szó szerint az ájulás kerülget, szóval egészségügy, meg idősgondozás, meg hasonlók kizárva.

Érdekel még a jog, sokat olvastam egy időben szabadidőmben is jogi témában, szóval az egyetemen gondolkodtam, de nem jogász szakra mennék, meg egyetemig is kéne valamit dolgoznom azért, mert önköltségesre mennék.

Nyelvet nem nagyon beszélek, angolul tanulok mindennap, de még abból sincs meg a középfok, majd készülök viszont nyelvsuliba beiratkozni a későbbiekben.

Kukás, közmunkàs, takarító megint egy olyan kategória nálam, hogy nem nézem le őket, de én nem szívesen csinálnám, mert nem azért tanultam, és készülök is még tanulni.

Tudom, nehéz eset vagyok.

Fiatal vagyok, kész vagyok bármit kitanulni, amiben lehet jövőm!

Milyen munkát ajánlanàtok?

Hülye kommentek nem érdekelnek, például felnőttfilmezés, meg hasonlók!


2022. júl. 9. 19:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

bakker, neked akkora ütőkártya van a kezedbe, informatikus burkoló kombóval napi 200-300ezret simán megkereshetsz!


Forrás: gyakorikerdesek.hu

2022. júl. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
😂😂😂
2022. júl. 10. 14:19
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálkozz meg portás/vagyonőrként mert annál csak a kollégák voltak kcsögök ami bármilyen munkahelynél előfordulhat,menj el másik céghez hátha normálisabb munkatársakat kapsz.Van tapasztalatod,végzettséged is tehát aránylag jó eséllyel indulsz.
2022. júl. 11. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!