Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen fizikai munkát végezhet...

Milyen fizikai munkát végezhetnék/ajánlanátok nőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretnek meg egy szakmát tanulni, valami burkoló, építész, ilyesmire gondoltam. Tudnátok ajánlani olyanokat, amik érdekesek és esetleg fizikai erőmből kifolyólag én is meg tudnám csinálni ? :)


23N


2022. márc. 10. 15:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
hidegburkoló azzal 3-4 év és milliárdos leszel.
2022. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Villanyszerelő
2022. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szobafestő.
2022. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az épület villamosság az egyik legkeményebb fizikai munka. Az üzemi esetleg szóba kerülhet
2022. márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Árammal semmiképpen nem szeretnek foglalkozni, mindig kerültem és féltem tőle, mert sajnos sok rossz tapasztalatom volt, úgyhogy BÁRMI MÁS érdekelne inkább :)

A hodegburkolo tetszik, esetleg a belsoepitesz vagy lakberendező is szoba jöhet ? :)

2022. márc. 10. 20:55
 6/11 anonim ***** válasza:

Lakberendező felesleges


Miért nem csinálsz meg egy targoncás jogsit? Keresel helyet ahol be tudsz tanulni azt mehet.

2022. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Targonca, cnc programozó nem rossz ötlet.
2022. márc. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Olyan szakma érdekelne, ami jól fizet.

Jelenleg egyetemista vagyok, de szeretnek melle még egy szakmát (berszamfejto szakmám van).

2022. márc. 10. 21:16
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Minden szakma akkor fizet jól, ha van benne gyakorlatod. Ilyen szempontból amúgy a bérszámfejtő se rossz.
2022. márc. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A festőt nem ajánlanám, nagyon sokat kell létrázni és megerőltető a létrán 'egyensúlyozni' egész nap. A villanyszerelőt szintén nem, mert rengeteget kell vésni, az is elég megerőltető és baromira poros.

Én nőként a burkolást választottam, de nem fenékig tejfel, sokszor van izomlázam. Előtte 45-50 kilókkal guggoltam, elég jó a kondim, sőt sokkal jobb, mint pár 20-on éves kis fiatal burkolónak, de azért így is fárasztó. A legnagyobb amit emelned kell kb 25-30 kiló, nyilván nőként nem fogsz óriáslapokkal dolgozni vagy anyagosan munkát vállalni.

Azt javaslom mielőtt elkezded menj el egy praktikerbe és rakj arrébb pár 25 kg-s zsákot, ha könnyedén megy, akkor mehet. Ha nehéz, akkor inkább el se kezd a tanfolyamot, mert ez a legkisebb zsák amit emelni fogsz, a többi lehet 40 kilós is.


A belsőépítész és a lakberendező nem fizikai munka és mind a 2 rohadt nagy ismeretséget igényel, nem igazán lehet magad reklámozni facen stb. + ahhoz, hogy ez menjen is kell egy minimum alapszintű építőipari ismeret, hogy egyáltalán meg tudd tervezni a munkát és át tudd venni.

2022. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!