Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A nyíregyházi Hübner miért...

A nyíregyházi Hübner miért keres folyamatosan munkaerőt?

Figyelt kérdés
Nagyjából 6 éve használom a profession-t, akármikor fellépek azonnal a Hübner hirdetéseit látom meg. Folyamatosan keresnek járműharmonika gyártót, gumitermék gyártót és keverékfejlesztő technológust. Ezek a pozíciók állandóan meg vannak hirdetve.
2022. júl. 9. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mert nem fizetik meg jól, nem tudnak megfelelő embereket felvenni, hamar cserélődnek.
2022. júl. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan k***a jó munkahely. Én is jelentkeztem oda annak idején és már az sem nyűgözött le, amit a gyárbejáráson láttam. Aztán mikor nagy nehezen kinyögték a fizetést, csak a jólneveltségem akadályozott meg benne, hogy kiröhögjem őket. Nem szokás hosszú távon megmaradni ott, csak átmeneti megoldásnak jó.
2022. júl. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!