Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A folyamatosan növekvő árak...

A folyamatosan növekvő árak miatt volt aki fizetésemelést kért/tervez fizetésemelést kérni?

Figyelt kérdés

Én kértem, de sajnos elutasították, merthogy örülnöm kéne, hogy alkalmaznak, mert van aki kevesebbért is megcsinálja, pedig szerintem a bruttó 400 ezer forint nem olyan sok így diplomával könyvelőként egy multinál még vidéken sem.


Ti terveztek emelést kérni, és szerintetek meg is fogjátok kapni? Ha igen mennyi emelésre számítotok?


2022. júl. 10. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
7%
:DDD
2022. júl. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%

Hát nálunk KÉRNI azt lehet bármit.

KAPNI meg azt kapod hogy megmutatják merre van a kifele.


Tapasztalat. Volt kollega aki kérte. Megmondták neki ott a profession.hu és hajrá.

2022. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Januárban vannak a bértárgyalások, addig fölösleges piszkálni a témát.
2022. júl. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
36%

"Januárban vannak a bértárgyalások"


HOL? Nálunk semmifajat bértárgyalás nem volt januárban . Se. meg máskor se.


Mellesleg a Szakszerv Országos Szövetsége mint érdekképviseleti csúcsszerv mindig ŐSSZEL tárgyal és nem januárban.

2022. júl. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

"Nem. Januárban vannak a bértárgyalások, addig fölösleges piszkálni a témát."


Manapság ez nem így működik. január hol van az még. addig lesz 3 másik munkahelyem. Adnak emelést vagy csá ott se vagyok.

ez így megy manapság.


Január ugyan!

2022. júl. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

"HOL? Nálunk semmifajat bértárgyalás nem volt januárban . Se. meg máskor se."


Minden multinál, ahol eddig dolgoztam, évente van egyéni teljesítményértékelő és bértárgyalás. Eddig nem panaszkodhattam az ott megbeszéltekre, remélhetőleg most sem fogok.


"Manapság ez nem így működik. január hol van az még. addig lesz 3 másik munkahelyem. Adnak emelést vagy csá ott se vagyok.


ez így megy manapság."


Egy szint felett nem. Te menj és keress új helyet, én elégedett vagyok és hosszú távra tervezek vele.

2022. júl. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

"Minden multinál, ahol eddig dolgoztam, é"


Mert multik vannak kizárólag igaz-e? NAGY hazai cégek, KKV-, és közszféra NINCS IGAZ_E?

2022. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

" évente van egyéni teljesítményértékelő és bértárgyalás."


20 éve vagyok alkalmazott DE SOHA SEHOL bértárgyalás és telj értékelés nem volt. soha sehol.

ami volt egy fix adott bér és csá. kell vagy nem. csinálod vagy nem.

2022. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

8,9

Te szerencsétlen, arról szólt a kérdés, hogy én kérek-e béremelést. Leírtam világosan, hogy januárig nem, mert nálunk az a bevett szokás, hogy év elején átbeszéljük ezeket és februárra az emelt bért kapjuk a megbeszélt bónuszokkal együtt. Mit olyan nehéz felfogni azon, hogy vannak helyek, amik így működnek és mivel így működnek, az, aki ott dolgozik, másképp tervezi ennek a menetét, mert nem kell magától könyörögnie, hanem a cég kezdeményezi az ilyen elbeszélgetéseket?!


"NAGY hazai cégek, KKV-, és közszféra NINCS IGAZ_E?"

Nem, számomra nem létezik. Egyszer dolgoztam életemben kkv-nál, soha többé nem szeretnék. Nem azért tanultam 7 évig egyetemen, nem azért beszélek folyékonyan angolul, hogy valami szarrágó bandának dolgozzak, akiknek a szemében az is juttatás, ha tisztességesen bejelentenek arra a bérre, amit kapok és biztosítanak nekem munkaeszközt.


Senki sem kérte, hogy dolgozzatok szar helyen, de nem kell hitetlenkedni, ha másnál máshogy mennek ezek a dolgok. Nem rinyálni kell, hanem váltani, ha nem tetszik. Ha nem tudtok váltani, akkor meg képezni kellene magatokat.

2022. júl. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%

Kedves 9-es, de akkor ezek alapján senki ne menjen mondjuk rendőrnek vagy mentősnek, mert car a fizetés. De rájuk is szükség van. Talán inkább meg kellene becsülni és jobban fizetni néhány, eddig hanyagolt területet.

Persze ha csak azoknak szólt a megjegyzésed, akik bár megtehetnék, de mégsem változtatnak, csak rinyálnak, abban egyetérthetünk.

2022. júl. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!