Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen le kell húzni más...

Munkahelyen le kell húzni más helyett?

Figyelt kérdés

Tegnap tovább maradtam bent, már alig voltak az irodában. Indulás előtt elmentem még mosdóba, de mikor benyitottam az egyik fülkébe, egy orbitális kula nézett szembe velem, amit csak úgy otthagytak.


Az irodában csupa elegánsan öltözött, kikent-kifent, fullsmink-haj-köröm nő dolgozik, de lehúzni nem tudja maga után ezek szerint.


És ez egy iroda, kb. 12 nő dolgozik a szinten, szóval egy ismerősöm végtermékét kellett látnom.


Na már most én nem akartam lehúzni, mert undorító, megalázó és tökéletesen hányingerkeltő szitu volt, de ha nem húzom le, reggelig ottmarad, mert már ez a takarítás után volt.


1. Ott kellett volna hagyni?

2. Illetve miért csinál ilyet valaki? (A wc működik,volt papír,kefe, pumpa is van, légfrissítő, minden)


2022. júl. 12. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
93%

Sose fogom megérteni, hogy vajon mi lehet az oka annak, hogy valaki nem húzza le maga után. Elképesztő.


Egyébként jól tetted, hogy lehúztad, sokba nem kerül, és legalább nem bűzölgött ott reggelig. Ráadásul lehet azt hitték volna, hogy te hagytad ott, ha valaki lát kijönni.


Mindenesetre én kiírnám a wc ajtajára egy papírra, hogy az a kedves leányzó, aki a múltkor nem húzta le maga után a wc-t, innentől kezdve tegye meg, ha lehet.

2022. júl. 12. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Le kell húzni ha nem akarod, hogy az egész épület büdös legyen.
2022. júl. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Le kell húzni. Nekem is arról a kolléganőmről derült ki, hogy nemcsak nem húzza le a cuccot, de kezet sem mos wc után, aki úgy néz ki mindig, mintha egy címlapról lépett volna ki.
2022. júl. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
Mennyire volt nagy ? Húszas?
2022. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fárasztó96 ***** válasza:
88%
Dolgoztam egy ideig városházán takarítóként. Férfi WC-ben a csempe caros volt, úgy nézett ki, mintha ráf..stak volna a falra. A nöi WC-ben a használt betétet dobták csak natúrban a kukába, nem volt szégyenérzetük. Nem azt nézik, hogy más mit fog gondolni róluk, hanem a kib@szás megy...
2022. júl. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Remélem előtte megmérted hány kulikos.
2022. júl. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!