Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire meghatározó a munkád,...

Mennyire meghatározó a munkád, a munkahelyed az életedben?

Figyelt kérdés
A százalékos értékek igazából nem döntőek, inkább a szöveges jellemzők alapján próbáld magad besorolni
2022. júl. 14. 15:01
A kérdező szavazást indított:
20% alatt, pl. nincs munkahelyed vagy ha van akkor lesz.rod
20%-45% közt, igazából szereted, de csak annyira érdekel, hogy megkapjad a fizud, viszont nem igazán meghatározó
45%-70% közt, szereted csinálni, látsz is benne lehetőségeket, de tudod hol a határ
70%-90% közt, eléggé rápörögsz, sokszor túlórázol, szeretnél egy karriert elérni, de ki is tudsz kapcsolni azért
90% fölött, mondhatni mindened a munkád, nem is igen tudnál létezni nélküle, teljesen kitölti az életed
37 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
90 %-ot jelöltem, sajnos kitölti az életemet, sajnos nem tudnék létezni nélküle. Közben nem szeretem, ez a legrosszabb az egészben.
2022. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szeretem csinálni, jövője nincs, semmi értelme, sosem fogok jól keresni vele.
2022. júl. 14. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szükséges rossz. Ha nem kerülne pénzbe minden szar, eszembe sem lenne holmi munkára pazarolni az életem.
2022. júl. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!