Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért erzem azt hogy mindenhez...

Miért erzem azt hogy mindenhez, minden allashoz bena vagyok?

Figyelt kérdés

Most jelentkeztem egy irodai allasra, de elore felek attol hogy elszurok mindent..

Erettsegivel es okj vegzettseggel rendelkezem, tehat a tanulmanyaimmal ugy gondolom nincs problema.

Valamiert folyton gyerekkent tekintek magamra, ha elkepzelem magam bizonyos szituaciokban egybol bekattan valami es azt mondom hogy en arra nem lennek kepes. Gyerekkoromban mindig ezeket hallottam egyebkent, meg mindig is ugy bantak velem mintha gyerek lennek. Pedig mar 23 eves lany vagyok. Folyamatosan szorongok es felek hogy elrontok valamit, illetve azon izgulok hogy az emberek pozitivan tekintsenek ram es szeressenek. Ezek az egyik legrosszabb tulajdonsagaim amit nagyon nem tudok legetkozni...es mindezek mellett valahogy tisztaban vagyok azzal hogy kulonosebben nincs is velem semmi problema es pontosan azert szurok el mindent mert annyira tulizgulom es igyekszem hogy jo legyen. Mindig a rossz gyerekkoromra vezetem vissza a tortenetet mert tenyleg sokat voltam bantva a szuleim es a korombeli gyerekek altal tehat nem volt senkim soha aki tamogatott volna, csak is egyedul magam voltam mindig. Biztos sokan azt is gondoljak rolam hogy amiert sokszor csendben vagyok, nem szolalok meg hogy bunko vagyok, pedig ez nincs igy...csak rengetegszer annyit gondolkodom azon hogy kimondjam-e azt amit szeretnek hogy akkorra mar szinte temat valtanak az emberek es nem tudok megszolalni. De masfelol meg beszedes is vagyok, es azokkal az emberekkel mindig jol el vagyok, elbeszelgetek akikben mar megbizom es akiket szeretek, tudom hogy viszont szeretnek. Szoval nem tudom hogy ezt megis hogyan tudnam teljesen levetkozni es vegre nem gorcsolni mindenen..az irodai allasra pedig pont azert jelentkezem reszben mert tudom hogy kenyszer helyzetekben kepes vagyok olyan lenni amilyennek kene lennem es talan igy ezen a teren tudok fejlodni.


2022. júl. 14. 15:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Meet nem jottel még ra hogy minden munkahely bőven konnyebb mint egy vizsga is az iskolaban.

Bemesz elmondják mi hol van mit csinalj es mii megtud muntnt csinalni akinek keze laba van. Sot. Barki lehet vezető is. A vezetők se többek senkinel nem tudnak semmivel se tobbet csak gyakorlat van

2022. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
89%
Én dettó ugyanilyen vagyok, hasonló korú, és most kezdtem dolgozni én is. Tényleg annyi a lényeg, hogy jelentkezz egy olyan pozira, ami legalább valamennyire érdekel, nem kell értened hozzá, az eleje a munkának úgy is a betanulás, és rengeteg önbizalmat ad, hogy ezt is sikerül megugrani. Hajrá!!!
2022. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit sokat bántanak gyerekként, az beépül a személyiségébe, soha nem felejtődik el. De gondolj arra hogy amiket eddigi életed során elértél, azokra is azt mondtad hogy neked az nem menne, és mégis ment. Ezt is megugrod, ahogy minden mást.
2022. júl. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mintha csak rólam és a saját gondolataimról írtál volna, kérdező. Szerintem nagyon megértük egymást, ezen megyek keresztül én is. Valahol örülök, hogy nem vagyok ezzel a problémával egyedül. Tudom, nehéz, de próbálj meg bízni magadban és ne stresszelj túl semmit. Nekem is ez a legnagyobb bajom, mindenre túlságosan rástresszelek, utólag jövök rá mindig, hogy felesleges volt.


23/N

2022. júl. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megértjük*
2022. júl. 15. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!