Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ragaszkodok ennyire...

Miért ragaszkodok ennyire több mindenhez mostanában?

Figyelt kérdés

Úgy érzem a régi munkahelyeim voltak a legjobbak.

Eddig igaz 2 munkahelyem volt ahol több ideig voltam de az elsőhöz próbáltam visszamenni egyszer és akkor döbbentem rá hogy mégse nekem való, egyszerűen nem találtam fel magam meg az is zavart, hogy emberek között vagyok minden nap új idegen. Nos ide 3x próbáltam visszamenni, de most volt az hogy a főnök már nem kér belőlem és jogosan de valahogy nagy reményekkel mentem oda mivel nagyon közel volt és még az elején profi voltam és jó csapat volt, minden nap végén és úgy nap közben is voltak rutinos feladatok így meg volt a ritmus. Sajnos mikor lementem és közölték hogy már beteltek akkor eléggé össze estem és sokat sírtam, hogy miért nem maradtam még annó elején ott amikor jól csináltam a dolgokat és nem mentem el.

Másik munkahelyem egy iskolai gyakorlat volt ahol szintén többször próbáltkoztam, így több év elteltével is sikerült igazából hogy felvettek már, de abba nem gondoltam bele hogy baromi korán kezd és nekem olyankor nincs normális járatom oda így ettől megijedtem és végül úgy egyeztünk meg hogy akkor mégsem, azóta is folyt a bűntudat, hogy nem kellett volna elmennem onnan első körben mivel ha legelőször suli után ott maradtam volna akkor már lassan 6 éve dolgozhatnék folyamatosan és nem lenne több év kihagyásom.

Azóta valami zavar van bennem mivel több munkalehetőséget is kaptam de félek elindulni, félek attól hogy egy új hely se lesz olyan jó mint ez a 2 amit elszúrtam.

Lusta is vagyok így legtöbbször az voolt a gond, hogy nehezen keltem fel időben így késve értem volna oda ami már nekem nem jó mivel ha már kések az rossz színt mutat fel. Sokáig gondoltam hogy tiszta lappal jobb kezdeni teljesen új helyen de rájöttem míg a régi helyek visszafogadnak addig mindegy de most már csak új lehetőségek felé kell nézzek, az előző iskolai gyakorlat még lehet visszahív majd pár hét múlva de addig muszáj keresnem munkát mert ennyit még nem várhatok.

Mi bajom van hogy ennyire ragaszkodok egy adott helyhez és nem akarok

új helyen ismeretet szeretni?

22L



2021. szept. 8. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt csak te tudod 22évesen két munkahelyed is volt. Én a régi munkahelyeimről hallani sem akarok. Ez elvi kérdés. 4 munkahelyem volt eddig most keresem az 5ödiket. próbálj olyan helyet keresni ahol van lehetőséged fejlődni illetve mutasd meg hogy hajlandó vagy képezni magad.
2021. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!