Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári munkát válasszam vagy...

Gyári munkát válasszam vagy menjek kamionsofőrnek?

Figyelt kérdés

Mindkettőt csináltam már. Előbb a gyári munkát utána három évig nemzetközi gépjárművezetőként dolgoztam.

Sofőrnek azért nem vágyom vissza mert szerintem kevés az a pénz amit kínál a piac.


A gyári munkát pedig nem tudom, hogy bírnám e a közösség miatt.

Nem szeretem az olyan beszélgetéseket amik nem építőek.


A monoton munkával nem lenne bajom, mert beosztanám a hetemet és sportolnék, olvasnék.

Egyedül attól tartok, hogy nem jönnék ki az emberekkel.



2022. júl. 19. 13:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pedig társaság terén gyárból vannak legjobb emlékeim. Sokan voltunk fiatalok, de az idősebbek is legtöbben jó arcok voltak. Sok ember cserélődött folyamatosan. Nagyon sokat hülyéskedtünk és ismerkedni is könnyen lehetett párkapcsolatra.
2022. júl. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem csináltam, a kamionsofőr szabadabbnak tűnik, viszont a magánéletnek nem tesz jót. A gyári meg nagyon kötött, de éppen ezért a szabadidő is jól beosztható.
2022. júl. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Neked van viszonyítási alapod, ezt neked kellene a legjobban tudni, hogy melyik érné meg számodra jobban.


Esetleg egy harmadik út?

2022. júl. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Nemzetkozibe kevés a 850k ?

Akkor menj gyárba

2022. júl. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
Én eddig csak gyárbam melóztam és nem mondhatnám, hogy szeretem. Ha lenne jogsim kamionra, akkor tuti azt választanám. De ez én vagyok, nem tudom, hogy neked mi lenne a jobb.
2022. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

850K és mennyit vagy otthon?

Ha autógazda vagy akkor 3-4 napot, ha váltod az autót akkor 7 napot de akkor már nincsen 850 ezer és takaríthatod valakinek a szemetét.

2022. júl. 19. 13:33
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a gyárral csak annyi a bajod, hogy nem túl építő beszélgetések történnek akkor inkább a gyárat válaszd mert kamionosként ha össze is futsz valakivel, nem az építő beszélgetesek a jellemzőek a parkolókban.
2022. júl. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%

Nekem a párom kamionsofőr. 5 napot dolgozik. Kap külföldi és belföldi fuvart is. Hétvége mindig szabad. 8-900 ezret kap általában. Mindig ugyanazzal a kamionnal megy. De biztos cégenként eltérő a helyzet.

2 éve hagyta ott a rendörséget. 160-at keresett ott..Neki nem volt kérdés a vàltás.

2022. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Shaddark ***** válasza:
66%

De a gyárban felét sem keresed meg, nem?

Szóval a válasz egyszerű, ha ki vagy tömve zsetonnal akkor a gyár harmad annyiért, ha nem akkor a könnyebb és sokkal jobban fizető kamionos állás.

A munkaidő meg ahol te voltál az úgy volt, máshol meg másként van. Ha úgyis kamionos vagy, szerintem mindegy hol vállalsz állást 100-200 km.-en belül.

2022. júl. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
70%
#6 Lehet, hogy nincs meg a 850-nem egy gyárban mit keresel? 250-et-esetleg 300-at, azzal mire mész a mai világban, ilyen árak mellett? Nem is értem, hogy ez a kérdés felmerült benned. Meg azért a gyárban robot van, darabszám, meg számolj el minden időddel ha valamilyen gépen vagy, izzadsz a 40 fokban, szívod a mérgeket, és egy senki vagy a főnök szemében. Kamionban meg azért csak kényelmesen utazgatsz. ST22Lacika videóit nézem pár éve, és ő egy egész céget összehozott már a kamionozásal, már ott tart, hogy ő csak beugrósan vezet, mert vannak alkalmazottai, most bérli a harmadik kamionját. De míg ő is csak alkalmazott volt, addig ezt amolyan kirándulásnak fogta fel mindig, és pihenőidőben nem a kamionban ücsörgött, hanem pl kirándult. Szóval ha jól csinálod, akkor később te is tudnál saját vállakozást indítani. Persze azt tegyük hozzá, hogy ő külföldi cégnél dolgozott, de 2-3 ezer eurós fizetésekről beszélt. Azért az forintban nem elhanyagolható pénz. Nem is gondolkodnék gyári munkán ennek tudatában.
2022. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!