Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A volt waberer's tényleg...

A volt waberer's tényleg idáig süllyedt, hogy Indiából hozza be a kamionsofőröket mert, a Magyarokat nem akarja tisztességesen kifizetni?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=eCGKPfC--vc


22:38


Én eléggé szégyennek érzem ezt, holott Wáberer György vezetésével 5000 kamionsofőrt dolgozott náluk.



2022. júl. 1. 21:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
76%
Igazából ki akar magyarnak dolgozni?
2022. júl. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
30%

Igazából ki akar kamionsofőr lenni? Egy bádogdobozban az út szélén heteken keresztül.

Nem véletlenül van sofőrhiány ilyen bérek mellett.

2022. júl. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2# Aki saját házat akar és jó életet, utána mehet cumizni nettó 200 ért a boltba
2022. júl. 2. 22:25
 4/27 anonim ***** válasza:
24%

De úgy gondolod hogy kezdőként kapkodni fognak utánad a cégek, álom fizut felajánlva?

Tapasztalt ember kéne ide is legalább ötezer év rutinnal meg egyéb irreális elvárásokkal.

2022. júl. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

5# nem gondolom, mert tudom, hogy így van.


Akit nem vesznek fel, az elmegy a wabihoz letud fél évet és utána bárhova felveszik.

2022. júl. 3. 07:38
 6/27 anonim ***** válasza:
76%

#3

Hegesztőként ugyanez megvan napi 8 óra munkával.


Mindennap tudok fürdeni, az asszonyt én kurom nem a szomszéd, nincs 0-24-ben stressz a közlekedés miatt, nem az útszélén alszok, mint valami kidobott kutya.


A magyar közvetítő 3000 eur/hó fizetésér hozza Németországba az AWI hegesztőket. És ez a közvetítős bér gondolj bele mennyit kap egy "echte" német.

2022. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

én is kamionsofőr voltam, most járok cnc-s tanfolyamra.

Ismerősnek köszönhetően már megvan a helyem, 6 hónap betanulás után jobban fogok keresni mint kamionsofőrként akármikor is.

ez egy nagyon régi és már elavult duma, hogy a sofőr milyen kiemelkedően jól keres, osszad vissza órabérbe egy nagy l*asz ami kijön

2022. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
82%

Mindenkinek fel van ajánlva a lehetőség, hogy a wabinal dolgozzon. Ez csak a nagypofájú semmirekellő sofőröknek probléma, hogy indiai munkavállalók jönnek.

Sőt ahigy olvastam, hogy tervben van még, amit én jónak gondolok, mert a sok nullatudásút le lehet cserélni.

Nálunk már sikerült 2 ilyen biszem baszom 25 év tapasztalattal rendelkező állandóan kárt csináló mindenkinél mindent jobban tudó, állandóan követelöző nyomoroncot lecserélni.

Esküszöm a sok szart amit nyelni kellett mittuk életem eddigi legjobb érzése volt ezeknek megmondqni, hogy köszönjük szépen..

2022. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]



Kb. ezeket a béreket keresi egy kamionsofőr is, csak éppen az útszélén "élve".

Itt meg a segged alá tolnak egy ingyen lakást és dolgozol max 12 órát.

Nem 0-24-ben vagy a munkahelyeden.

2022. júl. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit nem értek, hogy miért pont Indiából kell hozatni a sofőrt. Messzebb nem volt?

Voltam ott nyaralni az ami ott közlekedés címszó alatt megy az egy nagy nulla.


Unión kívül élő munkavállalók kapkodnának, hogy idejöhessenek. És még kulturáltabbak is, mint az indiaiak. (Ukránok, Grúzok, Oroszok, Belaruszok)

2022. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!