Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 3 hónap felmondási időm van,...

3 hónap felmondási időm van, hogy csináljam, előtt keressek állást, és ha van ajánlatom akkor mondjak fel, mondjak fel most, merthogy 3 hónap alatt úgy is lesz másik lehetőségem?

Figyelt kérdés
kb 7 havi vésztartalék van a bankszámlámon.
2022. júl. 20. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Keress munkát folyamatosan ha valami megtetszik mész!
2022. júl. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

és hogy megy ha 3 hónapig tart a felmondási ideje azt elárulod? ki vár 3 hónapot? senki.


nekem csak 60 napos és felvettek volna több újh helyre de amikor meghallották a 60 napot mindenütt visszaléptek. annyit senki se vár rám.

2022. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy felmondok és elkezdek keresni közben, 3 hónap alatt csak találok másik munkát, és akkor nem 3 hónapot kell bemondanom felmondási időnek, hanem annyit, amennyi eltelt a keresés meg a felmondás között.
2022. júl. 20. 16:01
 4/7 anonim ***** válasza:

2. Hát épp ez az, a volt munkahelyemen nekem is ennyi volt a felmondási idő...Pedig még csak nem is ilyen nehezen pótolható, fontos személy voltam, mint egy mérnök vagy ilyesmi, hanem egy gyárban operátor :D

Én végül kockáztattam és felmondtam, pedig még tartalékom se nagyon volt (mert abból a csöves fizetésből nem is nagyon tudtam félrerakni) és csak a felmondási idő utolsó hónapjában kezdtem el munkát keresni. Végül hatalmas nagy mázlim volt és egyből találtam új munkahelyet, úgyhogy ahogy innen eljöttem, pár napon belül már az új helyen kezdtem.

2022. júl. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Körülbelül 5 hónapnyi tartalékom van, de minél előbb szeretnék munkába állni, és végső esetben maradnék ha más lehetőségem nincsen, de nem tudom, hogy merjek-e kockáztatni :)
2022. júl. 22. 16:06
 6/7 A kérdező kommentje:
(amikor azt írtam, hogy 7 havi tartalékom van, akkor a rezsiemelkedést még nem számoltam bele mert azt hittem október 1-től lesz piaci áron az átlag felett)
2022. júl. 22. 16:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Én nulla tartalékkal is mindig a felnomdás után kezdtem munkát keresni.

Jelentem, még egszer se haltam éhen.

2022. júl. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!