Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az erősen emelkedő rezsiárak...

Az erősen emelkedő rezsiárak Home office özönt hozhatnak ősztől? amikor a cégek ráébrednek jobb bezárni az irodákat mindenkit haza, és nulla rezsi? A munkát meg otthonról is meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 19:02
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

" Am se birnam otthon punnyadva"


elmondom hogy amióta HO-ban vagyok heti 5x, sőt van hogy NAPI 2x 2 órát edzek heti 5x


ez eddig SOHA NEM volt lehetésges. Punnyadás?

2022. júl. 21. 19:22
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Na, de ha otthon 8-10 órában megy az áram a lázas munka közepette, akkor a ez miatt megemelkedett rezsit nem kellene kompenzálnia a cégnek valahogy?!
2022. júl. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
86%
Ehh... emberek, ez már megint a szokásos kamu kérdező, aki évek óta nyomatja a hómoffisz mániáját, csak eddig mindig a Covidra fogta.
2022. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

" akkor a ez miatt megemelkedett rezsit nem kellene kompenzálnia a cégnek valahogy?!"


nekem bőven elég ha megkímél a napi 2x 1 óra totál fölös utazástól meg a nyomorék hányadék kollegáktól . bőven elég.

2022. júl. 21. 19:26
 15/23 anonim ***** válasza:
75%
En rendes melo melett is edzek. Meghulyulnek ha otthon kene melozni. Ott egy csomo haverom meg kell a kornyezetvaltozas. De ha antiszoc vagy vagy szar a melo, a kozeg az mas. Bar akk ink masik melo
2022. júl. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
90%

Válaszaid alapján már most kicsit agyadra megy a ho. Mi lesz később, pár év múlva?

Nem tesz mindenkinek jót, ha ennyire nem mozdul ki sokáig.

2022. júl. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Igazából ez nem hülyeség úgy, ahogyan az sem, hogy az otthon munkavégzésre használt berendezések működtetéséhez is járuljon hozzá a cég anyagilag, - még így is bőségesen kedvezően jönnek ki az ügyletből!
2022. júl. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
77%
Ne etessétek már Balázskát hogy nem esik le hogy ő az,már a kérdésről totál felismerhető de az első 1-2 válasz után teljesen biztos hogy ő az
2022. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
10%
Nem mindenki bujja egesz nap a gyiket h tudja ki a tokom az a balazska 😃 meg kit izgat h troll vagy nem. Leirom a velemenyem aztan ha faszsagok jonnek csak kinyomom az ertesitest
2022. júl. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%

Alapítványi iskola.

Kár, hogy ez a húgyagyú írta ki, mert egyébként maga a téma érdekes lett volna, én is tudtam volna 1-2 olyan dolgot írni hozzá, amit szerintem sokan elfelejtettek a COVID alatti és utáni home office-szal kapcsolatos hurráoptimizimusban.

2022. júl. 22. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!