Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az erősen emelkedő rezsiárak...

Az erősen emelkedő rezsiárak Home office özönt hozhatnak ősztől? amikor a cégek ráébrednek jobb bezárni az irodákat mindenkit haza, és nulla rezsi? A munkát meg otthonról is meg tudja csinálni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 21. 19:02
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Gyerekek, nem tudom nektek milyen laptopot ad a cég, nekem tök egyszerű, mégis 3-4 óràt bír egy feltöltéssel. Általában 7-kor kezdek, 11-ig bírja, 1.5 óra töltés, utàna megint anélkül, fél négyig kb. Nekem ho alatt is 4 ezer volt a villany, ketten vagyunk, most lègkondizunk 5500 lett, ez általàban a július-augusztusi számla. Az szerencsénk, hogy a konyha világos, én reggel utálom is felkelés után a díszkivilágítást így télen kb. 1 órát csak a képernyő világít, nyáron mèg ez a gond sincs.
2022. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
21-es vagyok, én alapszinten szoktam figyelni a dolgokra, kihúzom, amit nem használunk, nem világítok feleslegesen, de még tudnèk a 4 ezerből is levinni, pl.párom laptopja nonstop rá van dugva a töltőre, azt levenni, egy mobiltöltő általában be van dugva stb, kétnaponta mosogatógép, sztem 3300-ra ezek levinnék, heti 2 ho-m van, a rezsiben semmi nem látszik, amikor fullban itthon voltunk akkor talán 5-700 forint.
2022. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Sajnos még most sem ért ide ez a tendencia...a magyar nem fogja felfogni, hogy mennyit tudna spórolni home office-al...itt ez soha nem fog menni.
2023. ápr. 9. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!