Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet abban a helyzetben...

Mit lehet abban a helyzetben kezdeni ha sehogy sem jó ahogy csinálod a munkád?

Figyelt kérdés

3 hónapja vagyok egy cégnél, mindig belekötnek vmibe...


Elmondják mit csinálok xarul, másnap máshogyan csinálom, úgy csinálom ahogyan mondják, akkoe meg az a baj...


Kicsit kezd ebből elegem lenni, ráadásul elég kemény is a munka...


Mit tegyek? :(


2022. júl. 21. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Válts munkahelyet.
2022. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Ülj le a főnökkel beszélgetni, mondd meg neki, hogy nem világos, mitvárnak el tőled, és kéred, hogy mondja el egyértelműbben, mit hogyaan kellene csinálnod.
2022. júl. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az világos mit várnak el tőlem, tudom mi a dolgom csak vhogy sosem jó az amit csinálok... mit lehet kezdeni egy ilyen helyzettel??
2022. júl. 21. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
73%
Amit leírtam a 2-es hozzászólásomban. Beszélni erről a problémáról a főnökkel.
2022. júl. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
Hosszú távon ez a mentalitás lehet, hogy káros lehet az ember idegállapotára lelkivilágára. Nekik nem veled van bajuk; ők kritizálni akarnak (valakit); és mivel neked a főnökeid; ezért te vagy ott "prédának" erre kipécézve. Szóval tehát kihasználnak, és elszívják a lelki energiáidat; arra akarnak használni, hogy energiavámpírkodjanak rajtad. -Énszerintem.
2022. júl. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
*És szóval, akik ezen a szinten vannak, ővelük ezt nem feltétlen lehet megérteni. Tehetsz egy próbát,de amúgy ha vannak körülötted még más lehetőségek, rögtön ott is hagyhatod őket; bár, most amilyen világot élünk, lehet,hogy inkább mégse hagyd ott az állásod. Én magam pl személy szerint konkrét megoldást nem feltétlen fogok tudni neked erre; de viszont együttérzést tudok tanúsítani. De még majd lehet, hogy gondolkodom neked ötleteken; vagy, hogy hogyan kéne kifejezned magad, hogy megértsék. Mert szerintem ezek az emberek értetlenek. Totálisan. Amúgy , azt hiszem; részben jobb belátásra tudnád bírni őket valahogyan; és akkor a következő alkalmazottjukkal már lehet, hogy eleve is kedvesebbek lennének; már, amikor oda érkezik. Meg amúgy tök rossz, hogy nem fogják föl; hogyha így bánnak az alkalmazottaikkal, előbb-utóbb majd nem akar senki náluk dolgozni. De amúgy, szóval, ha valamit sikerül elérned nálunk, akkor maradj mindenképpen; meg, ha nem érzed szükségességét,hogy lelépj; szóval most nagyon kell a pénz ebben a mostani időszakban, azt hallottam, el kezdtek drágulni a dolgok;szóval egyelőre azt hiszem; optimális lenne, ha maradnál egyhelyben. Mármint, anyagi szempontból. Próbáld meg, hogy legyél velük nagyon kedves;még akkoris, ha ők nagyon bunkók. Kedves, érdeklődő, hgoy hogyan csinálhatnád jobban, akár azt lássák rajtad.
2022. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kellene egy pártatlan vélemény is, valószínű téynleg sz/rul csinálod.

Ha nem tudod megtanulni, akkor fel kell mondani

2022. júl. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!