Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyen rendesen szemétk...

A munkahelyen rendesen szemétkednek velem a nők a kezdetek óta,először úgy voltam vele,hogy azért,mert új vagyok,de már 2 hónapja ott vagyok, másik van rajtam kívül még két pasi,de velük semlegesek. Mi bajuk a nőknek velem?

Figyelt kérdés

2022. júl. 22. 22:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Már megint te? Hagyd ott a munkahelyed, ha ennyire zavar.
2022. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Sokan nem veszik észre, ha szexista poénokat mondanak nők előtt, vagy más miatt unszimpatikus a személyiséged!

Esetleg úgy bámulod őket mint aki mindjárt elcsöppen!

2022. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
57%

2 munkahelyem volt ahol nők is voltak eddig. Az elsőnél volt 2 nő aki folyton ki beszélt az egyikkel később össze jöttem a másikkal meg randiztam egyet a vége az lett hogy a randizóst totál megszivattam, mert ugye össze jöttem a másodikkal, második csak dugni akart utána meg ezek ketten totál ki utáltattak mindenkivel:d nem sokkal rá felmondtam.


Másodikon is volt egy kifejezetten velem köcsög csaj...később kiderült hogy ő is csak dugni akart, de nem vettem észre. Ezek mellett a többi szimplán irigy volt vagy csak hülyének nézett...de soha nem volt jó kapcsolatom amúgy a nőkkel egy légtérben munkahelyen. 29f

2022. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem ilyen nálam is volt. Azt használják ki, aki gyenge. Korábban, amikor gyártósoron dolgoztam segítettem, de visszaéltek vele. Aztán csoda folytán az egyik rátespedt a kihordó szalagra, hozzáteszem nem volt kövér csak hát a szalag nem erre volt tervezve. Úgy nekiállt visítani, mint a pengős malac, pedig semmilye nem sérült még minimálisan sem, csak bexart. Odajött könyörögni, hogy csináljam meg, én meg elé baxtam a csavarhúzókat aztán mondtam, hogy oldja meg. Persze nekiállt feljebb, aki akkor műszakvezetőként volt nálunk ő tudta, hogy mi a helyzet, hogy kóstolgattak. Neki megvonták a havi bónuszt a rongálás miatt, aztán utána mindenki tudta hol a helye.
2022. júl. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Abszolút nem bámulom őket
2022. júl. 22. 22:53
 6/16 anonim ***** válasza:
70%
3 " volt egy kifejezetten velem köcsög csaj." Mondsza kedves 3-as! A te szotáradban mit jelent a KÖCSÖG?????
2022. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%
A te szótáradban mit jelent a "Mondsza"?
2022. júl. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Már lett válaszolva neked bőven az előző kéedésednél, újra is le írjam neked vagy inkább csak másoljam ki?

Mit akarsz hallani? Mond meg és le írom neked. 🙂

Fektesd meg őket vagy ne nyílvánícs nekik nagy jelentőséget, esetleg mond meg neki hogy ne csak ott legyenek nagylányok ha nem az ágyban is, ezeket akarod hallani?

Ne vedd észre őket

2022. júl. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
45%
Hívd ki egy kick-box meccsre.
2022. júl. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A #3 a GyK szexbajnoka! 😂😂🤮

De kit erdekel?

2022. júl. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!