Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem tudok még egy egyszerű...

Nem tudok még egy egyszerű munkát sem elvégezni rendesen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már rég dolgoznom kellene, most is dolgozom csak nem ott ahol szeretnék. Eladói szakmám van és érettségi, de nem tudok érvényesülni egyszerűen le blokkolok még a mozgásom sem olyan amikor dolgozni kell mint egyébként, főleg ha néznek szándékosan elrontok mindent szinte nem tudok pakolni se rendesen se kasszát kezelni volt, hogy 5 napig tartott a munkaviszonyom, szorongásaim vannak és nem tudok kommunikálni sem nem szeretek barátkozni nem szeretek beszélgetni engem nem érdekelnek az emberek, inkább sétálnék az erdőben egyedül vagy ilyesmi gondolatok jutnak eszembe. Hol dolgozzak akkor?

2022. máj. 9. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:
89%
Ott ahol nem kell emberekkel foglalkozni..ilyen egyszerű
2022. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Szimplán csak nem a te világod. Én se vagyok kereskedelembe való, így nem olyan irányba is mentem.

Elég sok munka van ahol igaz, hogy melletted vannak, de amúgy egyénileg dolgozol. Ilyen az én szakmám is adminként. Néha hozzám szólnak, ha a főnököm számon kéri a munkámat el tudom mondani, de amúgy alig szólnak hozzám.


Mondjuk azt sem ártana kideríteni, hogy a szorongás mekkora mértékben lenne jelen más helyzetben. Mert, ha elmúlna akkor minden meg lenne oldva, de ha más miatt kezdenél el szorongani akkor érdemes lehet szakember segítségét kérni vagy hatékony kezelési módszereket megtanulni.

2022. máj. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%

Minek mentél eladónak? Az a suli tűnt a legkönnyebbnek?

Egy csupasz érettségivel sehova se vesznek fel, csak gyárba.

Legyél toronydarus! Ott nem sokan fognak zavarni. De oda előbb el kell végezni a sulit.

Igazából minden itt bukik, hogy tanulni akkor tudsz, ha tanfolyamra mész és levizsgázol.

De ne aggódj, majd a kényszer rávisz, ha nem lesz, aki eltart.

2022. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!