Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltatok már úgy,hogy nen...

Voltatok már úgy,hogy nen tudtátok elvégezni a munkátok,és a stressz miatt felmondtatok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem vagyok rá képes(2hónapja vagyok ott) ez egy auto alkatrészeket gyártó multi. És már rendesen rossz bemenni dolgozni,mert úgy érzem alkalmatlan vagyok rá. A főnököm is érezteti velem,de mégsem küld el. Mondjak fel,vagy menjek át másik területre a cégen belül? Csak azért nem mondtam fel mert a pénz nem rossz(300ezer netto)

2022. júl. 23. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem érzed jól benne magad, akkor mondj fel. Én sem bírtam egy autó alkatrész gyártó cégben és nem emberként bántak hozzánk hanem robotokkén és egyáltalán nem voltak hozzánk kedvesek. Pedig ez lenne egy munkánál a minimum elvárás, hogy kedvesek hozzád. Rajtunk is nagyon nagy volt volt a stressz én kb 2 hetet bírtam aztán fel mondtam.
2022. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%

Én felmondtam, amikor hónapokig ketten dolgoztunk három ember helyett, és frankón testi tüneteim lettek a stressztől, meg görcsben állt a gyomrom reggel a buszon.

Azóta NÉGYEN végzik ugyanazt a melót érdekes módon.

2022. júl. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
28%

Éreztem mondtam is a főnöknek hogy ez nem fog menni. Ő azt mondta nem kell tökéletesre.

1 hét betegszabi aztan megcsináltam tökéletesre. :D

2022. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
96%

Igen.

Mikor nemzetközi sofőr voltam és a főnöknek nem volt elég az amiben megállapodtunk.

Egyre többet és többet akart.

Mennyen az ember és sose álljon meg, csak termelje a pénzt éjjel-nappal.

Többször volt hogy nekem azt mondta a drága irányítóm és a főnök hogy szerda reggelre legyek ott,mikor oda ér az ember akkor meg mondja Hans vagy Armando hogy Péntek reggel 9-re kellet volna, szóval öröm volt.

Rakodj le kézzel több paletta (raklap) árut.

Rakodj le kézzel München,Bécs központjában tilosban de ha megbüntetnek te fizeted mert te voltál a hülye.

Kerüld el a fizetős útszakaszokat, de érj oda másnap reggel, éjszaka a legjobb szerpentínes utakon menni.

Ne aludj te gyökér, egyél útközben, ha megáll az ember csörög a telefon.

Keress olyan benzínkutat ahol olcsóbban meg tudsz tankolni de közben giruljál is és tartsd be azt a sebességet amit megszabtak neked, ha gyorsabban mész levonás lesz.

Rakodj fel több helyen, aztán várj, mikor el alszik az ember csörög a telefon hogy akkor indulás aztán még el kellene menni családi házakhoz felrakodni. Nagyon örül neki Hans hogy este 21 órakkor zaklatom őt a délután 15 óra helyett, igen én voltam a hibás szinte mindenért.

De csak ugye vezetni kell és semmi több a főnök szerint.

Na csinálja ezt a .......


Menny át más részlege ha van rá lehetőség, aztán ha az se megy ne erőltesd tovább mert az egészséged tönkre megy, aztán a pénzedet gyógyszerekre költheted.

Sajnos nekem is több ideig tartott míg otthagytam ezt a rossz munkahelyet és mostmár viszonylag helyre tudtam jönni.

2022. júl. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!