Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tanári végzettséggel milyen...

Tanári végzettséggel milyen lehetőségeim vannak a tanításon kívül?

Figyelt kérdés

Imádok tanítani, de a jelenlegi - várhatóan nem nagyon emelkedő - fizuk mellett nem látom magam ezen a pályán sokáig. Idén nyáron diplomáztam, el is fogadtam egy tanári állást. Azonban egyre inkább azon gondolkodom, hogy valami mást kellene csinálnom, mert hosszú távon jó lenne nem éhen pusztulni.


Angol-töri szakon végeztem, ebből fakadóan angolul jól beszélek. Totálisan átképezni magam jelenleg nincs pénzem. Szerintem könnyen tanulok, van érzékem az IT-hez. Nyílván valamilyen irodai-jellegű munka felé tapogatóznék.


Tud valaki bármilyen járható utat tanácsolni? Hol/hogy induljak el, milyen típusú állásokat keressek?



2022. júl. 24. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

HR?

Eltudnálak képzelni a HR osztály képzéséért felelős munkatársaként. Külső belső képzések szervezése, adminisztrációja stb.

2022. júl. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

#1 Köszi, ez tök jól hangzik.


Azért baromi nehéz, mert általában ezek olyan pozik, amikről külső szemlélőként nem is tudsz.

2022. júl. 24. 17:27
 3/14 anonim ***** válasza:
89%
Angoltanárként nyelvsuliban vagy magánvállalkozóként is egész jól kereshetnél.
2022. júl. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó is lenne neked. Mondom ezt láthatatlanba a végzettségedre reflektálva.

Minden nagyobb vállalatnál szükség van a munkavállalók tovább képzésére. A legtöbb helyen ez már a HR szerves része.

2022. júl. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#2, Köszi! Nyelvsulikban egyetem mellett dolgoztam, belülről annyira egyik se volt király. De lehet pár helyre beadom majd.
2022. júl. 24. 17:33
 6/14 A kérdező kommentje:
Vagyis #3, bocsi.
2022. júl. 24. 17:34
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Angol magántanárként akár nyelviskolában, akár magánórák adásával nagyon jól lehet keresni.
2022. júl. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Tudom. Eddig (legalábbis nekem ez volt a benyomások) a nyelviskolák főleg katásan szerették foglalkoztatni a tanáraikat. Ez most nyilván átalakul, úgyhogy egyelőre kivárnék.
2022. júl. 24. 17:55
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ssc, de oda lehet hogy kell még egy nyelv. Azért en megpróbálnam.
2022. júl. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Magàniskola. Gazdag szülők kölykeit kell tanítanod nyilván jobb fizuért.

Vagy ingatlanozàs.

2022. júl. 26. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!