Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkahelyeteken is vannak...

A munkahelyeteken is vannak olyanok, akik azért vannak magas pozícióban, mert valakinek a valakije, de valójában se végzettsége, se tapasztalata, se képessége nincs hozzá?

Figyelt kérdés

És nem is megy neki jól, sőt.


Csak érdekel, nyilván majdnem mindenhol meg van ez, a hátteret nem tudom, de nincs diplomája nem beszél angolul se, és úgy találkozik ügyfelekkel, hogy fordítanak neki. :D


Emellé jön az 1,2 millás fizetése /hó nettó.


2022. júl. 24. 19:21
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*hátteret nem tudom: vagyis nem tudom, miért van ott, mi az üzleti deal, de inkább veszteséget termel a cégnek.
2022. júl. 24. 19:22
 2/14 anonim ***** válasza:
28%

Mint minden második nő.

Asztal alatt marketingezik,meg hr generális admirális.

Persze,hogy 20 éves,de már össze tudott magának spórolni egy drágább bmw-re,mint egy ház.

Munkatapasztalat?

Végzettség?

Hogyne,20 évesen a főnök asztala alatt megtanult mindent.


Kapcsolat/protekció a 99,99%-a a 9-5 munkahelyeken szerzett sikereknek a receptje.

2022. júl. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Az én cégemnél (versenyszféra - nemzetköti multi - IT szektor) a szektoromon belül ilyennel még nem találkoztam: ha végzettsége nincs is, de releváns szakmai tapasztalata és tudása mindenképp, amit nem csak a többkörös interjún mérik le, hanem napi szinten alkalmaznia kell. Gyorsan ki is bukna az olyan ember aki semmihez nem ért, ugyanis határidős projektek vannak, ahol meg van határozva hogy ki melyik komponens fejleszti le. Agilis módszertannal dolgozunk azaz folyamatosan monitorozzuk saját egyéni és egymás teljesítményét és az Agile Coach valamint a Product Owner az anyavállalathoz tartozik, tehát gyorsan kiderülne ha a helyi főnök a saját emberét tenné be a csapatba és nem szakmai alapon döntene.
2022. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Nincs, túl kicsi a cég ehhez. Bár nem nagyon vannak meghirdetve az állások, de olyan haverokat szerzünk, akik értenek a dolgokhoz. (3-10 főről beszélünk)


(alacsony pozícióban vagyok, de a feletteseim kompetensek)

2022. júl. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A jelen munkahelyemen talán nincs (bár itt inkább baráti/családi összeköttetés nélküli inkompetensek vannak csak úgy, mert senki más nem jön ide, vagy nem tudom), de előző helyen volt.

Vendéglátóipar, hotel menedzsment. Kb mindenki a felsőbb pozíciókban ilyen volt. Többeknek nem volt meg az érettségije sem, és mégis eléggé magasra kapaszkodtak. Részlegvezetők a tulajdonos baráti köréből kerültek ki.

Olyan is volt az általuk nyújtott szolgáltatás színvonala egyébként.

2022. júl. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Van, bár nem jutottak túl magasra (túl jó hozzá a cég), viszont tény és való, hogy magasabban vannak, mint kellene legyenek. De ez talán 2-3 ember összesen a 400-ból
2022. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hajjaj vannak többen is. :(
2022. júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nalunk nem nagyon igy van.
2022. júl. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A te sztorid elegge szomoru, h ilyen balfaszok kapnak sok penzt :/
2022. júl. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én közalkalkalmazott vagyok de még itt is vannak. Persze a fizetésekért vezető pozíciókban. Ha nem lenne jó a csapat nem is tudom hogy menne tovább a szekér mert a főnök azt sem tudja mi a feladat. :D
2022. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!