Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vannak antiszociális szakmák...

Vannak antiszociális szakmák amikkel el is lehet helyezkedni és nem kell hozzá diploma/magas IQ?

Figyelt kérdés

Mielőtt jöttök az első közkeletű példával.... Nem! Nem az autodidakta módon megtanult programozóra gondolok, mert nem véletlenül hiányszakma.

Magas logikai/aritmetikai/problémamegoldó készség szükséges nekem pedig épp, hogy átlagos az IQ-m (finoman szólva is).


Viszont az emberektől is egyre rosszabbul vagyok. Munkahelyemen már ki nem állhatom a kollégákat pedig nem is cseszegetnek, egyszerűen fáraszt és kimerít az emberek társasága ahogy állandóan erőltetett és idegőrlő csapatépítőket/programokat szerveznek megy az önfényezés, az üres duma miközben segíteni nem segítenek ha gond van (magyarul kamu csapatszellem).


Szóval valami olyan szakmára gondolok, ahol

* egyedül lehetek (de ezzel nem arányos a felelősség is alias vállalkozás kilőve)

* max pár ember a mikrokörnyezetbe belefér, de feltételezve, hogy az elfogadó közeg (pl. idősekkel lehet jól kijönnék)

* nulla telefon (telefonfóbiás vagyok és minden alkalommal gyomorgörcsöm van) főleg, hogy amúgy beszédhibás is vagyok

* nem szolgáltatás (nem vagyok képes elviselni, hogy másoknak a piti gondjait/kéréseit oldjam meg)

* lehet kétkezi munka de ne legyen nehéz fizikai viszont belefér a poros vagy hideg környezet ezek pl. nem zavarnak

* És azért a legfontosabb, hogy olyat válasszak, amivel fél éven belül azért eltudok helyezkedni és stabilan legyen lehetőség a szakmában miután kitanultam



2022. jún. 16. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

olyat amit fél év alatt... biztos nincs

max biztonsági őr, abból is a magányos fajtát

egyébként meg... villanyszerelő (1 év)

2022. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
darukezelő, vagy mezőgazdasági munkák egy része (pl traktor)
2022. jún. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
#1: Félreértetted, nem a képzési időre gondoltam, hanem hogy maximum MENNYI IDŐ ALATT LEHET ELHELYEZKEDNI!
2022. jún. 16. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Fűkaszásnak pont jó lennél nálunk a hegyen és a temetőben az önkormányzatnál.


Full egyedül vagy egész nap. Max néhány arrajáró emberkével találkozol.

Telefon kilőve.

Nem kell más problémáival foglalkozni.

0 felelősség.

Por az van, hideg is, meleg is.

Egész nap kint vagy a szabadlevegőn. Szép kellemes nyugodt környezet.

2022. jún. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4: Ehhez milyen OKJ-t kell tanulni? Hol hirdetnek ilyen állást?
2022. jún. 16. 16:08
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell semmilyen okj. De ha van valamilyen gépkezelőid, jogsi, vagy valamilyen gépekhez kapcsolódó szakmád az előny.
2022. jún. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%
4 melyik város?
2022. jún. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
34%
7# Tarcal, áldó krisztus szobor és melette lévő temető környéke. Nincs emberük rá, szóval lehet jelentkezni az önkormányzatnál. De biztos más településeken is van ugyan ilyen lehetőség.
2022. jún. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 Ezt általában a közmunkások csinálják vagy a polgi megbíz egy külsős céget.
2022. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém akkor kiesik. Én ügyfélszolgálatos vagyok, de szerencsére lehetek home office-ban, így személyes érintkezés nincs. :)
2022. jún. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!