Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szeretnék felmondani a munkahe...

Szeretnék felmondani a munkahelyemen, de képtelen vagyok rá?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve gondolkodom, hogy felmondok a jelenlegi munkahelyemen, de eddig nem mertem meglépni, több helyen is voltam már, de mindigis problémáim voltak a beilleszkedéssel. Soha nem fogadtak el, pedig soha semmi rosszat nem szóltam, sokszor már az első napomon bajuk volt velem a kollégáimnak. Félek hogy ez csak megismétlődne egy esetleges váltással, mert itt viszont a legtöbb kollégámmal jól kijövök de akikkel nem, azokból már besokalltam. Amúgyis váltanom kéne, mert a csőd szélén van a cég. Leginkább olyan munkahely lenne a számomra ideális, ahol egyedül, vagy max 1-2 kollégával dolgoznék de nem találtam eddig ilyen helyet. Nem tudom mit tegyek mert egyszerűen nem merek lépni de már attól a tudattól is hányingerem van és elkap a stressz, hogy holnap be kell mennem. Nekem az is megfelel ha csak tippet adtok hogy hova mehetnék ami esetleg megfelel a kritériumoknak vagy csak szimplán nem legalja munkahely. Győr-Moson-Sopron megyében élek.

2022. júl. 25. 00:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
.. és mégis milyen iskoláid vannak?
2022. júl. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Előbb keress másikat, ahol már fel is vettek és oda váltsál. Ha kibírtál egy évet, akkor már ne kapkodd el, előbb keress egyet ahova egyből át tudsz menni. Ne cseberből vederbe. Érted. Egy rossz munkahelyről a munkanélküliségbe...? Keress munkát előbb, neked jobb, ha van hova menned.
2022. júl. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!