Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha a saját anyám...

Mit tegyek, ha a saját anyám terjeszti rólam azt, hogy nem értek a saját szakmámhoz?

Figyelt kérdés

Két évig tanultam a szakmát estin, jól vizsgáztam belőle. Ebben dolgozom, voltam segéd, most meg már én csinálom a szakmunkát. Van a faluban egy másik ember, aki szintén ezzel foglalkozik, mint én, és azt tegnap anyám áthívta, és elkezdte neki mondani, hogy én nem értek a szakmámhoz, ha bármikor kell majd dolgozni ő jöjjön, stb. A fickó meg csak nézett, mert tudja az egész falu, hogy nekem is ez a szakmám, és dolgozom is benne. Most már így 100%, hogy nem fogok több munkát megkapni, mert ezt mindenki tudni fogja, ez lesz a téma az egész településen.

Egyébként anyám nem látott még dolgozni soha, és a főnökeimmel sem beszélt soha. Szerintem jól megy a szakmám egyébként, nem vagyok kókler. A megrendelőim is elégedettek.

Mikor megkérdeztem miért csinálta ezt, az volt a válasza, hogy azért mert analfabéta vagyok, és nem értek semmihez, pedig tanultabb vagyok, mint ő. Na mindegy. Dolgoztam egy öreg mesterrel is, aki szintén azt mondta, hogy jól dolgozom egyébként, szóval inkább neki hiszek, mert ő már 45 éve a pályán van.

Nem terveztem örökre ebben dolgozni, de azért egy pár évet szerettem volna, míg nem tudok félrerakni pár millió forintot egy célomra.

Mit tegyek most? Szégyellek kimenni a házból is, mert biztos ez a téma most.


2022. júl. 26. 11:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Öszintén szólva, ha valaki egy hozzá nem értö valaki véleményével foglalkozik a te fönökeid véleményével ellentétben, az hülye!

Ha anyád ilyen idióta, akkor költözz el töle, nyugodtan mondd el másoknak, hogy azért, mert hazudik folyamatosan.

A munkádat meg nem anyád megjegyzései alapján fogják megítélni.

2022. júl. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez hitel rontásnak minősül. Fel is jelentheted érte. Sőt fordulj nyugodtan ügyvédhez, és jelentsd fel.
2022. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"Hát drága anyám, ez az "analfabétaság" a nevelésed hiánya."
2022. júl. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Anyád elég gonosz, irígykedik. Sajnos az enyém is ilyen, egyetlen megoldás, ha minimalizálod vele a kapcsolatot, elköltözöl.
2022. júl. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!