Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés az, mikor egy...

Milyen érzés az, mikor egy munkahelyen, mindent az embernek saját bőrén kell megtapasztalni?

Figyelt kérdés
2022. jún. 16. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a normális, így tanulja meg mindenki, mit hogy kell csinálni, illetve hogy kell a másik emberekkel együtt dolgozni - nem óvodában vagy, hanem munkahelyen!
2022. jún. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:)
2022. jún. 16. 11:35
 3/6 Metionin ***** válasza:
100%
Semmi különös érzés nem volt. Nekem mindig az volt a normális, hogy egyedül kell boldogulni, már diákmunkás koromban sem lepődtem meg ezen.
2022. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Felemelő.
2022. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eleinte sz@r,de utána jó. Ugyanis az így megszerzett tudás mélyebb, alaposabb.
2022. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értem a kérdést: mindent mindenki a saját bőrén tapasztal meg.. :)


Az meg hogy pl csesznek a betanításodra esetleg, és/vagy nem adnak át infokat, xar a munkahelyen a kommunikáció, ne adj isten senki nem tud semmit, káoszos, egy “kicsit” más, mint hogy a saját borodon tapasztalat meg vmit.


Utóbbit sikerült beszívnom egy új helyen, a céges működés no comment, ja és főnököm sincs, mert az is felmondott . 🤣


Milyen érzés? Egyrészt megnehezíti a munkám, hogy nincs legalább egy kompetens ember, aki átlátná ezt a ganét ami itt van, másrészt a cég is szív, mert így extra idő és energia az újnak is a betanulás míg minden normálisan menni fog…

2022. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!