Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Manapság már szinte minden...

Manapság már szinte minden munkahelyen megengedett a saját telefon nyomkodása munkaidőben?

Figyelt kérdés

2022. jún. 23. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen
2022. jún. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem mindenhol. Jól nézne ki, ha a buszsofőr elfelejtene megállni a lámpánál vagy a megállóban, mert mèg gyorsan bepötyögött valamit a mobilján. Csak egy példa.

Az irodai munkáknál több esélyt làtok rá, de normális helyen azért nem lehet mindig telefonozni.

2022. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem.


Nálunk az üzletben egyből szóvá teszik ha meglátják hogy nyomkodjuk, hivatalosan nem is lehetne nálunk, hanem a személyes szekrénybe kéne tartani csak a boltvezetőnk úgy van vele hogy a többségünknek családja, gyereke van és baj bármikor történhet és elérhetőek legyünk, meg más egyéb fontos hívás is megeshet akármi. Emiatt nálunk lehet és ha van hívás felvehetjük persze ne akkor amikor kasszába vagyunk és vevőt szolgálunk ki. Annyit kérnek tőlünk hogy ha extra sürgős hívást kell elintézni ami nem várhat szünetig akkor szóljunk róla hogy tudják hogy ez és ez van, megszokták engedni, persze nem rendszeresen. A nyomkodást, chatelést stb... nem tűrik.

2022. jún. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
A mobilomhoz senkinek semmi köze.
2022. jún. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem is szeretnék olyan helyen dolgozni, ahol nem lehet nyomkodni munkaidőben.
2022. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem, vendéglátásban pl nem.
2022. jún. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk vendeglatasban lehet 😃
2022. jún. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet mindenhol. Férjem munkahelyén pl szekrényben kellene hagyniuk. Titokban van náluk, mert legtöbbjük családos ember, és jó, ha elérhetőek, plusz céges telefont is csak műszakonként kaptak 1et, ami így semmit sem ér.
2022. jún. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a felszolgalok pl a telojukon levo appal kuldik be a rendelest, szal egesz nap tudjak nyomkodni. Nekunk meg bent konyhan az se szamit ha sorrel a kezbe felmesztelen adom ki a kajat nemhogy telefonnyomkodas 😅 ugyse lat senki, a melo legyen jol elvegezve es annyi
2022. jún. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8: Hű. Na ilyet még nem hallottam. Az ilyen is ritka.


Én voltam gyakorlaton étteremben. (Igaz lassan 4 éve volt.) Ott a felszolgálók simán nyomkodták a telefont a pult alatt,vagy akkor ha nem volt sok vendég.

Azóta irodában dolgozok, teljesen más terület. Igaz én egyedül vagyok. Használjuk a közös céges viber csoportot, illetve a sajàt telefonomról hívom az ügyfeleket (céges kártyáról). Szóval én is simán nyomkodhatom.

Csak azért jutott eszembe ez a kérdés, mert akárhány ügyfelünket felhívom bármikor, egyből felveszik a telefont. Senki nem mondja, hogy esetleg nem elérhető délutàn 4-ig.


Köszi a válaszokat!! Mentek a zöldek persze. :)

2022. jún. 24. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!