Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lefeküdtem egy kollégával,...

Lefeküdtem egy kollégával, majd mindenkinek elmondta. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tudom, hibát követtem el, és megbántam. Megtörtént a dolog, majd akkor még persze azt ígérte, nem mondja el senkinek. Később viszont szerelmet vallott, amit én nem viszonzok, így visszautasítottam. Ezért bosszúból, sértettségből kitálalt a legpletykásabb kollégának, így már szinte mindenki tudja. Azóta csúnyán beszél velem, ellenségeskedik, a pletykatársaival pedig nagy barátok lettek, és gyakran én vagyok a téma még most is.

Rossz emberben bíztam meg, én is hibás vagyok, tudom. Szépen elfelejthettük volna ezt a kalandot, de ő nem képes rá. Én tudtam volna ugyanúgy, kifogástalanul dolgozni és a többi (nem rosszindulatú) kollégával normális lenni, de így már túl feszült lett a légkör. Úgy érzem, mindenkinek jobb lenne, ha elmennék innen. Viszont a munkát szeretem, elégedettek a munkámmal, jól keresek, néhány kollégával szinte barátok vagyunk. De ez a pár rosszindulatú ember megmérgezi a közeget. Megtanultam a leckét, de nem tudom, most hogyan tovább.

Mi lenne a megoldás ezek után? Mondjak fel?

Én huszonéves nő vagyok, a kolléga, akivel történt harmincas férfi.



2022. júl. 26. 14:44
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
27%
Legalább gumi nélkül szexeltetek és beléd is élvezett hogy izgalmas legyen utána is az élet?
2022. júl. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Elismerem, hülye vagyok, de annyira azért nem, hogy ne védekezzek.
2022. júl. 26. 14:51
 3/29 anonim ***** válasza:
97%

Jelentsd be, hogy terhes lettél a kisfarkú gyorstüzelőtől és lássuk, arra is büszke lesz, amikor a tartásdíjat kell fizetnie;)

Egyik reggel kérdezd meg, milyen neve legyen a közös gyereketeknek:DDD

2022. júl. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem opció, mivel ahogy fentebb is írtam, védekeztünk. De ötletnek jó volt, köszönöm.
2022. júl. 26. 14:56
 5/29 anonim ***** válasza:
97%

Minden csoda 3 napig tart

Addig fogják csinálni amig látják illetve látja a srác hogy téged ezzel bosszant.

Ha szóba kerül valamilyen oknál fogva megmondod hogy oke ,igen megtörtént,de már bánod, mert nem tudtad hogy a partner nem bírja a vissza utasítást ezért úgy fog viselkedni mint egy 12 éves gyerek.

Hidd el ezzel nagyobbat rugsz te belé

Teljesen hagyd figyelmenkìvül bárki bármit mond.

Mosolyogj, érezd jól magad stb

Ez fog neki a legjobban fájni

Kezd el mondogatni hogy van valami akivel ismerkedsz most stb ezért le is szarod ő mit mond vagy csinál

Ezek a bevált taktikát

Nálam is ez volt

Az egész gyár tudott rólunk kB már másnap 🤦‍♀️

De sosem mutattam mennyire bánt vagy ciki ez nekem

Nem érdekelt ki mit mond

Mosolyogva végeztem a munkám minden nap

A pasi kibukott teljesen a többiek meg 2 hét alatt el is felejtették

2022. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
65%

4

Ugye tudod, hogy vannak azok az apró betűk a védekezőeszköz csomagolásán, melyek írják, hogy "nem 100%-os a védelem"...

Ha "furulyáztál" csak, akkor igazad van...

2022. júl. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

5-ös mindent elmondott. Teljesen igaza van.


Tojd le, te semmi rosszat nem tettél.

2022. júl. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
83%

Hozd szégyenbe.Abban önmagában semmi sincs, hogy lefekudtetek (felnőttek között megesik), szóval felesleges kínosan érezned magad.

Viselkedj természetesen, nevess a dolgon, és mondj, amit akarsz. "jaj igen, adtam a bélának esélyt, de csodálom, hogy elpletykálta nektek azok után, ami történt. olyan kínos volt, mert amint berakta a farkát rögtön el is élvezett, és utána nekem kellett vigasztalnom egy óráig/ miközben elélvezett, azt hajtogatta hogy ahh igen, olyan jó vagy anya/pityeregve vallotta be hogy előttem még szűz volt/el kellett küldenem mosakodni, mert több hetes szmegma volt a fitymája alatt, aminek a szaga betöltötte az egész szobát.

Azt mondasz amit akarsz, babygirl, csak mondd természetesen :D


Vagy még hazudni sem kell mert ami történt az önmagában neki kinosabb; jaaaaj istenem szexeltetek, nagy dolog, azon viszont tovább lehet kuncogni a kollégákkal, hogy ez a nálad egy évtizeddel öregebb pali annyira gyerekes hogy bosszúhadjáratokat indított amiért nem viszonzod a kis szerelmét.


Én személy szerint egy ilyen helyzetben imádnék valami végtelenül megalázó dolgot pletykálni, viszont ha ez nem a te stílusld, akkor csak annyit tegyél, hogy nem foglalkozol vele. Minél inkább látják rajtad, hogy feszengsz, annál inkább rászívják magukat a témára. Ha csak legyintesz egyet, és azt mondod hogy "ja, megvolt béla, de nem volt nagy szám" akkor senki le se szarja majd hogy mi történt.

2022. júl. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
91%
Lépj ellentámadásba és vegyél példát Ungár Kláráról, aki Orbán Viktorral való etyepetye után inkább átpártolt a nőkhöz. Terjeszd el, hogy könnyen felejthető élményt nyújtott az ágyban.
2022. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

6-osnak: tudom, viszont a végén meggyőződtem róla, hogy nem történt baleset.

Mindenkinek köszönöm az eddigi válaszokat. Viszont az a baj, hogy ha mosolygok és jól érzem magam, az is bosszantja. És akkor megint elkezd mondani valamit a többieknek, aztán egész nap rajtam nevetnek... Úgy érzem, sosem fogják megunni, mert ennél izgalmasabb dolog nincs a munkahelyen. Unatkoznak, pletykálkodnak.

2022. júl. 26. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!