Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bemutatkoztatok mindenkinek...

Bemutatkoztatok mindenkinek az új munkahelyen?

Figyelt kérdés

Tavaly november közepén kezdtem az új helyemen. Kb 60 fős cég. Az első napomon a főnököm az irodában jelenlévőknek bemutatott személyesen is plusz a HR küldött ki rólam e-mailt (akkor meg tartott a covid miatti szigorú HO és kb 6-7 ember volt bent összesen). 2 hete oldották fel a munkahelyi korlátozásokat, azóta járnak be az emberek jobban. Én amúgy november óta is ha olyan személyt látok, akivel még nem találkoztam, oda megyek és bemutatkozom.

Főnököm ma konkrétan kinevetett, hogy még mindig odamegyek 1-1 emberhez kezet fogni, de szerintem ez a normalis nem? :D



2022. márc. 17. 17:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb cégeknél nem mindenhol szokás. De egyik iránnyal sincs gond. Meg szerintem ez megnyerő dolog. Lehet nevet rajta, mert más nem csinálja, de szerintem ez tuti inkább jó a szemében.


És szerintem neked is jó, mert könnyebb így aztán munka ügyben is kontaktolni, bár nem tudom menyni névre emlékszel :DD


Szóval semmi baj se veled se vele, minden rendben van. Folytasd is nyugodtan a bemutatkozást :)

2022. márc. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ennyi idő után fölösleges.

Akit érint már úgyis hallott rólad.

2022. márc. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem is felesleges. Inkább arra figyelj, hogy akivel kapcsolatba kerülsz, annak mutatkozz be. Nem kell túlgondolni, ha mondjuk valakivel összefutsz a kávéautomatánál, köszönsz, amúgy Béla vagyok, már november óta itt dolgozom, csak ugye a covid miatt nem találkoztunk eddig személyesen.

De ha külön odamész az ismeretlen fejekhez, az se baj, csak szerintem felesleges.

2022. márc. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem szoktam bemutatkozni. Minek tudja mindenki a nevem?
2022. márc. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban a részlegben akivel naponta/heti szinten találkozók
2022. márc. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, minek?
2022. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!