Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elégtétel lenne nektek ha...

Elégtétel lenne nektek ha kirúgtak volna egy munkahelyről nagyon botrányos körülmények közt és rá egy évre bedőlne a hely, kényszerzár a hatóságtól (NAV) és mindenki repülne?

Figyelt kérdés
2022. júl. 26. 18:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem az is elégtétel lenne, ha találok egy jobbat!
2022. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az új hely semmiféle elégtételt nem jelent. új hely van lassan 1 éve közelebb nevesebb cég jobb bér-mindenben jobb. de ez egyáltalán semmiféle elégtételt nem jelent.
2022. júl. 26. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem érdekel, mi van a régi munkahelyeimmel. Pedig van köztük egy olyan, ahol hitegettek, majd átvertek és kirúgtak, de utólag lesz@rom, mi van velük.
2022. júl. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Akkor megint hinnék a karmában.
2022. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen, ahol egyik naprol a masikra elbocsatottak mindenkit, kis cegrol van szo, az egyik telephely megszunt. De nem szoltak rola senkinek, csak aznap tenyek ele allitottak. Elegge magam alatt voltam akkor, de mar nem erdekel. Talaltam jobbat. Attol nekem nem lesz jobb, ha a masik 2 cege is becsodol, mert az ott dolgozok errol nem tehetnek, es nekik is uj munkat kellene rogton keresni.
2022. júl. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elégtétel?

Nézegetném, forgatnám ide-oda és kérdezném: mit kezdjek én ezzel?

2022. júl. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem.
2022. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%

Hatalmas elégtétel lenne nekem is.


Én egy volt döglődő helyemen még egy feljelentéssel is rásegítettem és tényleg megdöglött a cég.

2022. júl. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bazira nem érdekel, hogy mi van a korábbi munkahelyeimmel. Beteges, aki mások kárán örömködik.
2022. júl. 27. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is. Igen, mert elnyerte méltó büntetését a főkolompos, legalább a segédje... de az meg azért elszomorítana, hogy valószínűleg olyan emberek is szívtak ezzel, akik nem érdemelték meg / családjukat el kell tartaniuk.
2022. júl. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!