Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi az ami egy munkahelyen már...

Mi az ami egy munkahelyen már a legelején egyértelmű árulkodó jel arra, hogy toxikus/defektes a hely, de nem egy köztudott szempont?

Figyelt kérdés

Tehát a magas fluktuáció, meg általános rosszkedv, és hasonló válaszok ide annyira nem érvényesek. Olyan dolgokra gondolok, amit mondjuk egy tapasztalatlanabb ember nem tudhat, mert nem szerepelnek mondjuk cikkekben, posztokban amik erre hívják fel a figyelmet.

Mondok egy példát:

Dolgoztam egy cégnél, ahova rengeteg friss diplomás jelentkezik mégis mikor kezdtem a társaságban én voltam a legfiatalabb(22) az utánam következő pedig 37 volt. Később a saját bőrömön tapasztaltam, hogy a fiatalokat szeretik sz@rrá terhelni és ha nem fogadtad el a (rohadtul nem kifizetődő) vezető pozíciót amit alig fél év után rád akartak sózni szépen kinyomtak.



2022. márc. 17. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem elehet az elején tudni. Nekem mindig idő míg rájövök milyen a hely. Hónapok vagy akár több. Egyrészt mert az eleje egy jó helyen is nehéz, mert semmit nem tud az ember mi hogy megy és esetleg úgy érzi ezt soha nem tanulja meg rendesen. Másrészt meg az emberi kapcsolatok is lassan alakulnak ki. Az elején nem lehet tudni, hogy milyenek, mert még idegenek és az idő nagy része munkával telik szóval lassan derülnek ezek ki.


De amúgy az pl lehet jel, hogy hogy reagálnak segítség kérdésre, vagy ha harmadszor kérdezed meg ugyanazt. Egy nagyon jó helyen tudják, hogy ez normális és jól reagálnak. De amúgy az is lehet itt is, hogy egyszerűen megtanítani nem tudnak jól dolgokat, de ha már megy utána normálisak. szóval nagyon nehéz ezt így előre.

2022. márc. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!