Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Bemennétek még így dolgozni?

Bemennétek még így dolgozni?

Figyelt kérdés

Szóval jövőhét pénteken mondanék fel, viszont a főnök folyamatosan szivat, amivel csak tud.

A saját hibáit is képes rám sózni (3-an vagyunk vele együtt).

A masik munkatársamnak a beosztása ugyanaz mint az enyém.

Csakhogy ő már fél éve ott van.

Viszont én sokkal több mindent megtanultam már mint Ő.


A mai napra belett harangozva hogy készüljek mert miután elég sokmindent elrontok (ami nem igaz), egész napra egyedül fog hagyni a főnököm, és megkell mutassam hogy méltó vagyok arra hogy maradhassak a cégnél 😂


Nos, fél órája már a mosdón ülök, és mellé hányok is.


Őszintén, Ti bemennétek így dolgozni?


2022. júl. 28. 05:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Nem értelek: még akkor visszakérdeztem volna hogy maradni? Megvan hogy felmondtam?
2022. júl. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Főnök tudja egyáltalán, hogy fel akarsz mondani? Ha nem akkor mondd meg neki és onnét tegyél rá nagy ívben.
2022. júl. 28. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Próbaidő alatt vagyok még :)

2 hónapja vagyok ott, de értesüléseim szerint egyébként megvannak velem elégedve az emberek, csak a főnököm vagy feleslegesen bactat, vagy csak kiéli magát.

A másik szerződésem 8.-ától kezdődik.

2022. júl. 28. 05:43
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Mondd csak meg neki, hogy elmész, aztán add be a papírt jövő pénteki dátummal.
2022. júl. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Nincs értelme, hogy a lelkivilágodra rámenjen ez az egész szarság.


Felmondás jó ötlet. Caak ne úgy csináld, hogy egyszercsak nem mész, hanem előre szólj! Nem kell lesüllyedni ilyen szintekre, viseld méltóséggal!

2022. júl. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Én mondom az ilyennek, hogy jó akkor a helyzet az, hogy elvállaltam egy munkát amit nem tudok teljesíteni, úgy látom, hogy neked sem megfelelő úgyhogy elmegyek máshova, viszlát és ami van a kezembe azt letenném és mennék is. Persze ilyenkor jön a duma mikor már megyek én meg azt szoktam mondani, hogy hát ez van, megrendítem a vállam és megyek tovább. Rengeteg lehetőség van a világban, én tuti nem hallgatom senki faságait, megjegyzéseit semmi pénzért.
2022. júl. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Tegnap felmondott az egyik ember, bár teljesen más részén a cégnek, 10 év után nem kellett neki felmondási időt tölteni.

Jövőhét szerdán szólok itt, hogy felmondok.

2022. júl. 28. 07:25
 8/11 Noren1989 ***** válasza:
95%

Próbaidőn vagy.


Indoklàs nélkül felmondhatsz.


Tényleg kell neked ez a szarsàg, hogy valaki a kicsinyes vàgyait, tévképzeteit rajtad élje ki?

2022. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
94%
De mért csak szerdán ha ennyire stresszelnnek? Ma közlöd hogy viszlát, holnap nem mész.
2022. júl. 28. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Egy kis táppénz, utána első napon, mikor mehetsz felmondani. ;)
2022. júl. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!