Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nőktől kérdezem: Alkalmazottat...

Nőktől kérdezem: Alkalmazottat keresek, erdei nyaraló mint iroda, nagyon sorozatgyilkosos hangulata lenne? :) Online munka, bárhol lehet csinálni, nyaraló adva van, és nem szeretnék havi 100 ezret irodabérlésre költeni.

Figyelt kérdés

Helyileg Nagymaroson van a nyaraló, zártkerti, erdős részen, full összkomfort, minden adva van, csendes hely, szép kilátás a Visegrádi várra (tehát nem valami lepusztult Baranyai tanyavilág).


Lehet sok filmet nézek, de azért megfordult a fejemben, hogy kicsit fura lenne "próbanapra" kikocsikázni a leendő alkalmazottal a hegyre az erdőbe... Mi a véleményetek?


2022. júl. 29. 13:39
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

Miért csak nőket keresel?

Ha ez így ki van hangsúlyozva, persze, hogy sorozatgyilkosnak gondolnak...

2022. júl. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha online munka, miért nem végezheti otthonról?


Munka közben az ember nem a tájat akarja nézegetni, viszont szempont lenne, (ha nem végezheti otthonról) hogy közlekedési szempontból jól megközelíthető legyen a munkahely. Egy erdős helyen levő, zártkerti ingatlanra ez biztosan nem áll.


Tiszta debil ötlet, pedig bennem még föl se merült, amit te írtál.

2022. júl. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen, xar ötlet. Ki a fene kocsikázna ki mindennap az erdőbe tök egyedül egy faházba, hogyha eleve online a munka, akkor otthonról is csinálhatja.

Én biztos nem dolgoznék neked.

2022. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne fura, de rengeteg parás nő van, szerintem a többség gyanakodna.

Egyébként ha bárhonnan lehet végezni a munkát, akkor miért kell a nyaralóban, miért nem csinálhatja otthonról?

2022. júl. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%
#4 Mert ott sok a szemtanú.
2022. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Bennem az merülne fel, hogy ha nincs havi 100 ezred irodára, miből fizeted a béremet? Interjúra se mennék el.
2022. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Természetesen nincs kihangsúlyozva, hagy nőket keresek, de férfit nem vennék fel, az kicsit olyan LMBTQ...


"közlekedési szempontból jól megközelíthető legyen a munkahely. Egy erdős helyen levő, zártkerti ingatlanra ez biztosan nem áll." - Na ezért írtam, hogy Nagymaros. Vonat, busz 10-15 perc séta, kocsival 4 perc a főútról (ez nem egy vályogházas putri hely, itt 30 milla alatt nem találsz ingatlant).


"online a munka, akkor otthonról is csinálhatja" - Nem, amivel dolgozunk, az helyhez van kötve.

2022. júl. 29. 13:55
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi az LMBTQ azon, hogy egy férfi is lehet jó irodista?

Nálunk pl egyedüli férfi vagyok, és sokkal gyorsabban és pontosabban dolgozok mint az itteni nők.


Az ilyen munkaadók miatt utálnak az emberek munkát keresni...

2022. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Attól is függ, egymaga dolgozna ott, vagy másokkal együtt?

Szerintem egymaga nem fog egy nő odamenni. És igaza is lesz.

2022. júl. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen k.-t akar a kérdező, azért nem jó neki a férfi. Munkára pluszban töcskölést.
2022. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!