Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy munkahelyen, minden a...

Ha egy munkahelyen, minden a vezetőkről szól, meg az őket jellemző körülményekről. Ha az ember nem alkuszik meg, akkor a távozás a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
A cég minden területen megtakarításokat végez régóta. Azt mondják, hogy nehéz helyzetben van a cég, de évekkel ezelőtt sem álltak hozzá úgy a dolgokhoz, ahogy szükséges lenne. Mikor a munkahely teljesítette/teljesíti a kívánt célokat, akkor a vezetőségnek ez jó, de ha véletlenül nem úgy alakulnak a helyzetek, akkor is jó, mert megoldják azt, hogy nekik jó legyen. Lényeg az, hogy bármennyire kevés dolgozóval, bármilyen körülményekkel, eredményeket kell felmutatni úgy, hogy ők mindig jól járnak. Ez lenne egy sikeres cég titka? Az ember adja fel magát, hogy nekik, kedvenceiknek jó legyen?
2022. júl. 30. 08:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Túlóra is mindig közrejátszik, mert a pótlékok miatt, csúsztatással oldják meg, de az a lényeg, hogy neked az első otthonod legyen a hely, ahol nem tudsz érvényesülni soha. Te csak, egy betanított, irányítható ember lehetsz, akinek nincsenek saját gondolatai, élete.
2022. júl. 30. 08:32
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem értelek. Ha jó a fizetés akkor maradsz, ha rossz a fizetés akkor meg mész. Szerintem egyszerű a képlet.


Ha én havi szinten 1 millió forintos fizetés kapnék akkor rohadtul nem érdekelne, hogy mit csinál a főnök és mi van a munkahelyen. Ha én havi szinten bruttó 250 ezret kapnék akkor meg minden erőmmel azon lennék, hogy jobban fizető állást találjak máshol. Egyáltalán nem érdekelne ekkor hogy milyen a főnök.

2022. júl. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Apám rendőr volt, de közel 5 év alatt, mintha bűnöző lettem volna. Távoli munkatársam azt mondta, hogy megalkuvás a legjobb megoldás a viselkedésemmel szemben, meg nem apám vagyok, aki rendőr volt. Akkor milyen viselkedést mutatok, milyen célok szerint haladok a munkahelyen, ha szorgos, normális voltam az évek alatt, de az ellenkezőjét kaptam mindig?
2022. júl. 30. 08:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Rébuszos, rébuszos, nem unod még?


Egyébként rohadtul nem biztos, hogy olyan jó a főnöknek... De ezt úgyse fognád fel.

Másrészt pedig, te a tápláléklánc legaljáról esélytelen vagy eldönteni, hogy az ő hozzáállásuk mennyire jó, vagy mennyire nem.

2022. júl. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!