Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetek hullaszállító...

Hogyan lehetek hullaszállító vagy baleseti helyszínrendező?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, és mondták is, hogyha hullaszállító akarok lenni akkor befoghatnak sírt ásni és sírköveket pakolgatni.. hogy ebben mi az igaz nem tudom itt vidéken simán elképzelhető.. na de.. balesetihelyszinrendező akik összepakolják az elhunytat meg ezek azokat, az hogyan lehetek? Vagy esetleg még balzsamozó? Nem vagyok beteg csak nem riadok el a elhunytaktól illetve jó pénzt fizetnek ezért

2022. júl. 30. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Temetkezési vállalkozót hívj fel.
2022. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Menj ki Ukrajnába,szerintem ott most szakképesítés nélkül szívesen fogadják az önkéntes segítőket.
2022. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Sirasokent jól keresel itthon is. Én a hullamosdatónak 20 ezret adtam. A sírásóknak szintén.
2022. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
92%

Bármelyik temetekezési vállalkozónál van felvétel olyan emberhiány van-ott lehetsz halottszállító, de igen minden mást is kell csinálni-sírt ásni, temetni, akár füvet nyírni.



Balesetihelyszínrendezőről még sose hallottam, az elhunytat a rendőrségi helyszínelők és a halottszállítók szedik össze, zsákolják be.


Olyan hogy balzsamozó, meg hullamosó nincs-ezeket a pathológiákon a boncmesterek végzik.

2022. júl. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!