Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egészség ügy területén van...

Egészség ügy területén van ahol létezik fix munkaidő?

Figyelt kérdés
Eddig ahol fix munkaidőben dolgoztam is, itt most csere, meg akkor gyere már be, meg túlóra.
2022. aug. 2. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Körzeti rendelőben, szakrendelőben ugyanazon orvos mellett asszisztensként.
2022. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

TB-s fogorvosom pl fix munkaidőben dolgozik. 9 órás kezdéskor még nincs ott.. 16 órás befejezéskor meg már nincs ott.


voltam TB-s szájsebészeten.. 10 kor kezdődött a rendelés, 11:45-re jött be a "doktor úr".. majd kiküldte az asszisztensét, hogy aki nem halálos beteg azt nem fogják ellátni... mindegy, hogy fáj a foga vagy sem.. mindegy, hogy már 2 órája vár.


Úri életük van.

2022. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen. Rehabilitációs intézményben/osztályon főképp meg sztk-ban (szakrendelések). Esetleg magánklinikákon. Vannak ilyen szakmai ágazatok is. Pl. az asszisztensek, recepciósok, orvosírnokok, egyes szakápolók(/főnővérek, csak ahhoz le kell tenni vmit az asztalra). Esetleg még betegvezető. Vagy pl. az irodisták, informatikusok, karbantartók, bizti őrök stb...



De ameddig covid van, meg kevés munkaerő, mindegyik eü-ben dolgozó ember dobálható ide-oda.

2022. aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
háziorvos is ilyen.. mióta covid van 4x voltam beteg, 1x se láttam a háziorvosomat. telefonon keresztül gyógyít. elmondom mi a panasz, felírja ereceptbe azt heló. Be se lehet jutni hozzájuk.. bent ülnek a rendelőben, de kulcsra van zárva az ajtó. A táppénzes papírt gumikesztyűben, az ablakon keresztül adják ki. Neki nincs túlóra.. hisz nincs beteg a rendelőben.
2022. aug. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4. Ismerős, én 4 évig megvoltam győződve, hogy ki a háziorvosom, majd kiderült, hogy ő csak az asszisztens xd
2022. aug. 2. 20:16
 6/9 anonim ***** válasza:
Meg is vizsgált, 5-ös?
2022. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6. egyszer megmérte a vérnyomásomat meg belenézett a torkomba kb. ennyi.
2022. aug. 2. 21:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd gyógyszert írt fel? Azért az vicces!
2022. aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
8. Hidd el, hogy ez nem egyedi eset.
2022. aug. 2. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!