Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Kollégáim engem csesztetnek...

A Kollégáim engem csesztetnek mindenért,kritizálnak holott a nálam sokkal gyengébb dolgozókra akik nem dolgoznak normálisan nekik bezzeg nem szólnak semmiért.Miért?

Figyelt kérdés
Én pörgök,segítek amiben tudok és még is engem bántanak.

2022. aug. 5. 14:13
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Túl sokat tudsz! Demonstrálni kellene időközönként, hogy milyen az, amikor nem érsz rá segíteni!
2022. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Két lehetőség van.

1. Mégse vagy akkora éldolgozó, mint gondolod

2. Valamivel kiérdemelted a közutálatot

2022. aug. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát egyszerre érkeztem a meló helyre 3 lánnyal együtt és én dolgozom a legjobban.....ezt mondták is nekem meg a főnök is.a másik 2 lány munkája egy kalap szart sem ér...ki is lesznek rugva elvileg.lehet az a baj,hogy nagyon akarok dolgozni,nagy a megfelelési kényszerem és ezt látják rajtam és emiatt úgy mond ki akarnak használni???
2022. aug. 5. 15:04
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Ne ülj fel az "Oszd meg és uralkodj!" elvnek!

Ne legyél meggyőződve arról, hogy a másik két lánynak nem ugyanezt a szert adja be a főnököd!

2022. aug. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha te a főnökkel sutyorogsz a többi dolgozó teljesítményéről, esetleg a kirúgásukról, akkor meg is van a gond. De igazából 4 nő, innentől nincs min csodálkozni. Gondolom nem a Tudományos Akadémiára vettek fel kutatónak titeket
2022. aug. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Thunderfairy ***** válasza:
Mindig azt a lóvat ütik amelyik húz. Igen, téged lehet dolgoztatni ezerrel.
2022. aug. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindig minden munkahelyen ha alkalmazott vagy... az a legjobb ha hülye vagy!

Nem akasztanak rád más feladatot vagy többet... nem macerálnak...

A hülyéknek áll a világ!

Sajnos ez van!

2022. aug. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!