Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Puffadásra hivatkozva elkérhet...

Puffadásra hivatkozva elkérhetem magam munkából?

Figyelt kérdés
Így a nap folyamán komolyan felpuffadtam és nem a legjobb a közérzetem. Ma sokáig dolgoznék. Odamehetek a főnökhöz, hogy hazakérjem magam? (25/n)

2022. aug. 5. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinevetne hogy Erizsike menjen oda a sarokba és fingja ki magát. Aztán vissza a munkához!
2022. aug. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Hát a helyedben nem puffadásra hivatkoznék, csak simán szólnék, hogy nem érzem jól magam.
2022. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha el is enged ennyivel, elkönyvel megbízhatatlan munkaerőnek. Azért egy puffadást ne dramatizáljunk már túl.
2022. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Te vagy péksüteményes egész nap nem evő csaj?
2022. aug. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ne mond a puffadást mert ez ciki:) Mond azt hogy nem érzed jól magad.Én is hajlamos vagyok a nagymértékű puffadásra de csak ha étteremben eszek és be is fájdul a gyomrom.Vegyél Cholagol cseppeket és mindig legyen a táskádban mert ez segít.
2022. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%

Hát szerintem úgy általában szedj probiotikumot, 1-2 hónapig.

Ilyen esetre meg nospa tud jó lenni. Elkérezkedhetsz, de mond azt neki hogy hányingered van, gyomorrontásod vagy ilyesmi.

2022. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most elképzelem a főnököm arcát ha ilyen facsággal odaállnék elé. Szedd össze magad babám, és ne legyél ilyen nebáncsvirág.
2022. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, csak ez nem ilyen mezei puffadás volt, hanem mikor azt érzed, hogy kidurransz kb.
2022. aug. 6. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!