Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, ha nem szeretnék...

Mit tegyek, ha nem szeretnék ennyire kivetkőzni kollégák előtt?

Figyelt kérdés

Fél éve új munkahelyem van. Kis cég, 10 alkalmazott, 8 férfi, 2 nő, jól elvagyunk, szeretek itt dolgozni.

Fél évente van csapatépítő, a főnök elviszi a csapatot egy, ottalvós kikapcsólódásra, ami általában wellness.

Most is erre fog sor kerülni.

Én nagyon nem szeretek mások előtt fürdőruhára vetkőzni. Szültem 3 gyereket, felesleg minimális van rajtam 3-4kg, viszont nagyon sok striám van, a hasam, a mellem, a combom, utóbbin függőleges és vízszintes repedések is vannak, nagyon nem esztétikus és van kötényhasam, ami nem háj, inkább bőr, de fürdőruhában nagyon látszik ugye.

Én nagyon nem szeretnék a kollégák előtt így mutatkozni, de nem is akarok én lenni a hálátlan, csapatromboló stb., rajtam kívül mindenki nagyon várja.

Mit kezdjek ezzel a helyzettel?



2022. aug. 6. 10:05
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, meg is rendeltem egy ilyen rövidnacis fazont egy szép felsővel. Nem olyan vész a hasam, hogy átüssön a ruhán, de egy nagyon feszülős fürdőruhában látszik azért.

Molett nem vagyok, talán még mondhatni egész jó az alakom, lábam, vádlim hosszú izmos pl.

Ezért is érint érzékenyen ez a vetkőzős téma.

Ha molett lennék, arra azért számíthat mindenki, hogy fürdőruhában sem vagyok egy nádszálkisasszony.

Viszont csinosnak mondott nőként ha levetkőznék, mindenki nézne, hogy hát ez meg mi :(

2022. aug. 6. 14:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Én el sem mennék ilyen hülyeségekre. Inkább töltsd azt az időt a családdal jobban jársz.
2022. aug. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy a rövidnadrágos verzió nem előnyös kivéve ha jó magas vagy.
2022. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Elmentél végül?
2022. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!