Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szakmák/munkakörök...

Milyen szakmák/munkakörök közül válasszak, ha herótom van a munkahelyi szocializáltól és csak k*ssban akarok bemenni, dolgozni meg hazajönni?

Figyelt kérdés

Természetesen olyan szakma kellene ami nem diplomához kötött (nem engedhetek meg magamnak 3,5 év mamahotelt) és el is lehet vele helyezkedni.


Igazat mondva, elegem van abból, hogy nap mint nap be kell számolni, hogy előző délután (hétvégéről nem is beszélve) milyen izgi, csili-vili programon vettem részt.

Szülinapozás, strandolás, osztálytalálkozó, virágkötés, sárkányidomítás... 😄

Napi min. 4-szer megállni a munkával és asszisztálni a full fárasztó 20-30 perces képmutató bájcseverészést, hogy ki milyen érdekes sztorikat tud mondani, miközben ki nem állhatom a kollégáim és álszent módon a többi időben meg nyomni kell a munkát mint egy rabszolga.


Na szóval röhej, hogy a társadalmi dogma azt követeli meg, hogy a szabadidőd is kaland és szocializáció legyen. Nekem a legnagyobb kincs a csend és pihenés.

Elegem van a közös munkahelyi programokból/beszélgetésekből miközben oda dolgozni járok, mégis azt várják el, hogy hazudtoljam meg a privát szférám és mossam össze a magánéletemmel. Kezdek becsavarodni és már gyógyszerszedés előtt állok, mert nem bírom ezt az extrovertált őrületet.


Milyen szakmát tanuljak ki ill. munkakört válasszak, ha egész nap tényleg csak magányosan akarok dolgozni, nem kell cseverészni senkivel és munkaidő után húzhatok haza?



2022. aug. 7. 12:12
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

#10: Ahhoz nem vagyok elég okos és precíz. Elrontok valamit tönkremegy az életem és mehetek börtönbe, de minimum a karrieremnek off.

Illetve azért ha cégnél könyvel valaki ott konzultálni kell más részlegekkel és akkor már adott a közös cseverészés szüksége meg a cigi/kávé szünet.

2022. aug. 7. 21:13
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, mi lenne, ha leszarnád az ilyenfajta elvárásokat és csak megcsinálnád, amit nagyon muszáj? Én is ezt teszem, nincs kedvem csevegni, nem teszem, néha röhögök egyet a többiek hülyéskedésén, abból látják, hogy élek, de nem szoktam élménybeszámolót tartani.

Valószínű, ott a közösség gáz, és hát a főnökség, mert fejétől bűzlik a hal.

2022. aug. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok.apartman lakásokat takarítok Budapest belváros különböző pontjain teljesen egyedül önállóan.
2022. aug. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Bizti őr
2022. szept. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!