Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Buszon együtt utazok kollégámm...

Buszon együtt utazok kollégámmal,állok,ő ül csak köszönünk,leszálláskor előresiet.Múltkor már ült mikor felszálltam és melléültem,másnap vissza az álláshoz,mire benn kérdezte valami bajom van-e vele?Nincs de most akkor mindig beszélgetnem kell?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Nem kell mindig beszélgetned vele.
2022. aug. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
A helyzet úgy lett volna a legkönnyebben orvosolható, ha rákérdezel: "Nem, nincs veled problémám, miből gondoltad ezt?" Lehet, ő szerette volna, ha csevegtek egy keveset, vagy a metakommunikációdból is leszűrhette tévesen, hogy nem kedveled.
2022. aug. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
lol
2022. aug. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%

Nem. De van amikor beszélgetni is szoktatok?

Pl. az valóban fura, ha amúgy jól elcseverésztek, de a buszon nagy a csend.

Éppúgy fura az is, ha sose szoktatok beszélgetni, de te mindenáron a közelében maradsz.

2022. aug. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem szoktunk beszélgetni, napközben nem is nagyon találkozunk. Csak azért ültem mellé, mert bunkóságnak éreztem, ha csak úgy elrongyolok mellette. Ezért is lepett meg a reakciója, de valószínűleg túlreagálom a dolgot...
2022. aug. 8. 05:06
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Nincs itt semmi probléma! Egyszerűen elmondod neki, hogy minden embernek szüksége van - akár napi szinten is - egy bizonyos "én időre", - amikor rendezi a gondolatait, átgondolja, hogy az adott napon vagy a közeljövőben mely dolgokra kell odafigyelnie vagy csak "bámul ki a fejéből".

Ezt úgy szoktam hívni, hogy "boot-ol", aki ezt teszi...

Neked pedig az otthon-munkahely közötti utazás ideje ez az időszak az, amikor te "boot-olsz", - ilyenkor nem vagy arra kapható, hogy bárkivel, bármiért is hosszabb kommunikációba bocsátkozz.

Ha megérti, jó, ha nem, akkor sem tartozol a jövőben ezzel összefüggésben magyarázattal neki!

2022. aug. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!