Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Voltál már együtt több napon...

Voltál már együtt több napon át olyan kollégával, aki energiavámpír?

Figyelt kérdés
Nagyon fárasztó, unalmas, leszívja az idegrendszered, néhány nap után úgy érzed ha nem tesznek más ember mellé inkább rúgjanak ki, de többet vele biztosan nem!?

2022. ápr. 24. 15:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik kollegánk ilyen, minden héten másba köt bele, ótvar bunkó módon. Hihetetlenül látványos, hogyha szabin van vagy beteg, mindenki kinyílik, csacsog, beszélget munka közben, esküszöm még a levegő is jobb bent olyankor...


De nem csinálnak vele semmit, mert ő a főnök kedvence.

2022. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve dolgozom vele, sajnos mellettem is ül. Délutánra mint az a mosott sz@r, olyan vagyok.

Munkahely váltásban vagyok, részben miatta.

2022. ápr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Megértem miről beszéltek, nekem ma lett elegem
2022. ápr. 24. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
az új főnököm ilyen, kb 3 hónapja van velünk, az elmúlt két hétben lett elegem, hónap végéig kihúzom, már úgyis felvettek másik helyre, nem töltöm le a felmondási időt (aminek valószínűleg úgyse lesz következménye, de ha esetleg mégis, még azt is vállalom, de én vele nem viselek el még többet)
2022. ápr. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Messze ültem tőle és a szünetekben igyekeztem kerülni.
2022. jún. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!