Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az ember üzenetben is,...

Ha az ember üzenetben is, munkahelyen is negatív visszacsatolást kap a munkájáról, pedig sok elvárást támasztanak vele szemben, rendesen dolgozik is, akkor kinél érdemes bejelentést tenni, ha egy toxikus, pénznyelő munkahelyről van szó?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Senkinél, onnan le kell lépni mihamarabb!
2022. aug. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sok pénzem és energiák felhasználásra került, ha szépen elmegyek, közel 5 éves munkámból, egy fillért nem látok.
2022. aug. 7. 22:32
 3/13 A kérdező kommentje:
*energiám (telo)
2022. aug. 7. 22:33
 4/13 A kérdező kommentje:
Abból nagyon elegem van, hogy minden negatív jelzőt megkapok. Addig nem nyugszom, még az összes balek vezető, nem teríti meg a károkat, meg nem néz maguknak másik munkahelyet.
2022. aug. 7. 22:35
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a negatív visszacsatolás valószínűleg azért van, hogy elüldozzenek téged. 2 éve én meg így jártam, pedig küldeni eddigi munkahelyemen megfeleltem tökéletesen, én jöttem el mindenhonnan... Innen közel 4 év után így távolítottak el mint téged kezelnek most.
2022. aug. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az emberek 99%-ának, rossz véleménye van a munkahelyről. Nem elég, hogy toxikus a munkahely, emberek, fizetés stb. Még büszkének is kell lenni, hogy ilyen helyen dolgozhat az ember. Ha nem lesz rövidesen változás, nem kapom meg azt, ami engem illet, törvényesen, jogi úton is érvényesítem az érdekeimet.
2022. aug. 7. 22:44
 7/13 A kérdező kommentje:
Miskolciak! Ha jöttök Szegedre, nyissátok már ki a szemeteket, mert látogatások alkalmával, nem a számítógépen mutatott bevételt kell csak számolni. Pancserek
2022. aug. 7. 22:50
 8/13 anonim ***** válasza:
LoL
2022. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az a lol, amit az emberek megengednek maguknak, meg még pénzt is kapnak érte. Ha egy ember, azért pert nyert, mert jogtalanul figyelték meg, akkor egy kb: 5 éves zaklatásért, már rég börtön járt volna, nem? Főleg akkor, ha pénzről is van szó.
2022. aug. 7. 22:55
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél ki szabadságot és utazz el nyaralni sürgősen és legalább 2 hétre!
2022. aug. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!