Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha az ember üzenetben is,...

Ha az ember üzenetben is, munkahelyen is negatív visszacsatolást kap a munkájáról, pedig sok elvárást támasztanak vele szemben, rendesen dolgozik is, akkor kinél érdemes bejelentést tenni, ha egy toxikus, pénznyelő munkahelyről van szó?

Figyelt kérdés
2022. aug. 7. 22:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nem HR-es igazgató vagyok, aki arra készül.
2022. aug. 7. 23:01
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok pénzem és energiák felhasználásra került, ha szépen elmegyek, közel 5 éves munkámból, egy fillért nem látok.


Ezt most hogy kell erteni? Mi ez az 5 ev munka, fizetseg nelkul?


Ember, ha nem troll vagy, akkor nagyon nagy bajok vannak veled...

Surgosen munkahelyet kellene valtanod, mielott egy nap ugy mesz be, h mindenkit lemeszarolsz.

2022. aug. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A munkám ellenére, mindig igazságtalanul velem szúrtak ki, rajtam köszörülték a nyelvüket, nem hagytak személyes teret, nagyító alá rakták az életem, betegség is ért, mindig én költöttem a munkámra, mindig én igazoltam magam. Lehetsz szorgos és barátságos, de egy bűnözőként viselkednek majd veled. Közel 5 év, úgy hogy mindenki csak rosszat mond a helyről, alig vannak már emberek. Szép célok, amik a vezetők zsebében teljesültek.
2022. aug. 7. 23:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!