Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol találhatnék olyan munkahel...

Hol találhatnék olyan munkahelyet,ahol valami olyan feladatot kapok ami fontos is mindenféle negatív kollega nélkül?

Figyelt kérdés
2022. aug. 8. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mihez értesz?
2022. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenesetben olyan vállalatot keresnék, ahol erős szervezeti kultúra van. Ezek leginkább 400-500+ alkalmazottal rendelkező cégek. Nyilván itt is lehetnek negatív és idióta emberek, de itt kisebb az esélye az értelmetlen csesztetésnek. Ott nem igazán engedheti meg magának ezt az ember, mert komoly következményei vannak.

( Legalábbis ahol én dolgoztam, így volt.)


Ha úgy nézzük az összes munka fontos, inkább az a kérdés, hogy téged mi motivál, mi érdekel.

2022. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az a legfontosabb, mihez értesz.

Egyébként legyél E.V. és máris azt csinálhatod ami neked fontos és biztos nem lesznek semmilyen kollégák

2022. aug. 9. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!