Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha lekorlátozom facebookon...

Ha lekorlátozom facebookon látni fogja a születésnapomat?

Figyelt kérdés

Van egy kollégám, aki egy rendkívül nárcisztikus ember. Sajnos mivel többször is közös projekteken dolgozunk így sokat kommunikálunk facebookon. Viszont közeledik a születésnapom és nem szeretném ha látná és felköszöntene.

Úgy van beállítva hogy eleve csak az ismerősök láthatják a születésnapomat. Na de ha korlátozott ismerősnek állítom be (ami azt jelenti hogy csak a nyilvánosra állított tartalmaimat láthatja) akkor nem fogja látni a szülinapomat se ugye?


2022. aug. 10. 06:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
52%
Miért nem állítod be, hogy senki se lássa? Nekem senki se látja, így senki se zavar vele. Csak azok akik enélkül is tudják, de az meg ugye nem zavar, hanem jólesik.
2022. aug. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A kérdésemre szeretnék választ kapni, egyéb megoldások nem érdekelnek.
2022. aug. 10. 07:55
 3/12 anonim ***** válasza:
Nyilván nem fogja látni, ha beallítod, hogy csak bizonyos ismerőseid lássák....
2022. aug. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, hogy egyes cégek mi a francnak a Face-t használják kapcsolattartási felületnek. Vannak külön erre kifejlesztett workspace-es platformok, mi pl. a Slack-et használjuk, 1000x jobb.
2022. aug. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

#4

Nem szabad ide mást írni, csak a kérdésre válaszolj! Nem látod, az egyes válaszoló is le lett ugatva :)

2022. aug. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
52%

Pedig az egyesnek igaza van! Úgy kell beállítani hogy senki se lássa.


Így megkíméled magad hogy felköszöntésekkel zaklassanak.

2022. aug. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Senki nem lett leugatva. De úgy látom a kérdésre a kettes válaszoló kivételével nem sikerül válaszolni.
2022. aug. 10. 13:37
 8/12 anonim ***** válasza:
A 2-es is meg az 1-es is én vagyok :D
2022. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Illetve a 2-es te vagy, na de mindegy
2022. aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez megint fontos komment volt, köszönjük...
2022. aug. 10. 16:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!