Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Annyira magányos vagyok hogy...

Annyira magányos vagyok hogy egyedül töltöm a születésnapom, unatkozom és depis vagyok, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
18. -ik születésnapomat egyedül töltöm, még anyám vagy testvérem sem maradt velem itthon, barátaim nincsenek, már meguntam élni is és most ez a nem várt nap is.. nagyon rossz.

2022. jún. 16. 12:24
1 2
 1/13 roundance ***** válasza:
82%

Boldog születésnapot!


Gondolj arra, hogy még semmi nem telt el a felnőtt életedből. Ha úgy érzed, hogy az iskolás korod nem volt jó. Akkor most már tényleg a kezedbe veheted a dolgokat. Akármiben vagy, mire 25 leszel, ha naponta teszel kis dolgokat, egészen átalakíthatod az életed. És amikor 25 leszel, akkor is még csak az elején leszel.


Használd jól, hogy egyedül vagy ma. Fogj egy papírt! Csinálj tervet! Hol szeretnél lenni 25 évesen, hogy szeretnél élni? És ha ezt látod magad előtt, állj neki összeírni, hogy hol tartasz most ki vagy, mihez értesz, mik az erényeid, mik amik visszafognak, blokkolnak a haladásban. Aztán meg azt, hogy mik a feltételei annak, hogy elérd a célt. Aztán ha ez is megvan bontsd le ezeket alfeladatokra. és írd fel őket egy listára. És ha ezeke még mindig túl nagyok bontsd le őket annyira, amik akkorák, hogy 20 perc vagy néhány óra alatt megcsinálhatók. és minden nap csinálj meg ezekből.


ha ezt tényleg megteszed, akkor bár úgy fog tűnni hogy napról napra nincs avátozás. de ha majd visszanézel hónapokat lesz!


A lényeg hogy most már felnőtt leszel. Kezd el cselekedni. És jövőre a 19-ediken nézd át a mostani terveidet, hol voltál hol tartasz.


Szóval innentől azt nézd mások mit tesznek vagy nem tesznek és miért nem adnak neked jobbat, hanem kezdj el mozdulatokat tenni te magad. Boldog 18-adik születésnapot!

2022. jún. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nyugi nekem is kivan a tököm, az is jó amit az első írt, de amúgy egyedül is lehet jól érezni magad, vegyél egy jó piát aztán fogd meg magad, menj el egy jó helyre...aztán érezd jól magad, estig haza sem mennék a helyedben.
2022. jún. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%
Ja, ahogy a 3as írja. Találd fel magad, ülj tömegközlekedésre, majd menj el egy olyan helyre, ahova vágysz.
2022. jún. 16. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2022. jún. 16. 13:53
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Isten éltessen, kedves szülinapos kérdező!


Tegyél be valami jó zenét, vagy keress egy jó filmet!

És egyél meg egy jó jégrémet/fagyit/csokit - amit szeretsz!

És most már hivatalosan is koccinthatsz!

2022. jún. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Tömegközlekedés... Okos... Főleg ha ivott.
2022. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
Én is egyedül töltöm lassan 10 éve a szülinapjaimat. Mindig meghallgatom az 🍎 együttestől a ma van a szülinapomat, aztán meg a hónaljmirigytől a paródiát. Utána a szokásos: recska, film, sorozat. Mint minden nap. Baszki, de várom már a halált!
2022. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 roundance ***** válasza:
100%
#8 nem tudnál mást csinálni? hogyani hogy vigyen valamerre az élet?
2022. jún. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
12%

Ma van a szülinapod?

Lány vagy, vagy fiú?

2022. jún. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Boldog Szülinapot!
2022. jún. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!